حضور پرشور امروز مردم وظیفه مسئولان را برای حل مشکلات اقتصادی چند برابر کرد | اتاق خبر
کد خبر: 316807
تاریخ انتشار: 23 بهمن 1394 - 05:41
دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: حضور پرشور امروز مردم وظیفه مسئولان را برای حل مشکلات اقتصادی چند برابر کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از فارس، علیرضا احمدی دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در حاشیه راهپیمایی باشکوه 22 بهمن گفت: پس از برجام و مذاکرات حضور پر شور و باشکوه مردم را در راهپیمایی 22 بهمن شاهد بودیم و مردم بار دیگر آمدند تا بگویند به آرمان‌های انقلاب پایدارند و با شعارهایی که سر دادند انزجار خود را نسبت به نظام سلطه و استکبار اعلام کردند.

احمدی ادامه داد: با وجود تمام مشکلاتی که مردم امروز با آن درگیر هستند مانند مشکلات اقتصادی، بیکاری، تورم و گرانی ولی باز هم دیدیم که باشکوه‌تر از سال‌های گذشته به خیابان‌ها آمدند تا نشان دهند مشکلات اقتصادی و مشکلات دیگر آن‌ها را از آرمان‌های انقلاب و دفاع از این نظام مایوس نمی‌کند.

این فعال دانشجویی گفت: امروز مردم با حضور خود وظیفه مسئولان را دو چندان کردند و امروز نباید تا زمانی که مشکلات اقتصادی مردم رفع نشده خواب به چشم مسئولان بیاید.

دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در خاتمه اظهار داشت: در روزهای آینده ما شاهد برگزاری انتخابات مجلس و خبرگان هستیم و ان‌شاءالله مردم مانند همیشه با چشمانی باز نمایندگانی در خور نظام و شایسته ملت انتخاب خواهند کرد و با حضور میلیونی خود پای صندوق‌های رای حاضر خواهند شد.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید