سورپرایز کروش در لیست جدید تیم ملی | اتاق خبر
کد خبر: 316927
تاریخ انتشار: 23 بهمن 1394 - 17:32
هاشم بیک زاده؟
خبرآنلاین نوشت: بیک زاده در ذوب آهن احیا شده و بازی های خوبی انجام داده است.

اتاق خبر - در نیمه سوم اسفندماه امسال و از روز بیست و یکم که بازی های لیگ برتر به اتمام می رسد، تیم ملی اردوی خود را برای دو بازی هند و عمان آغاز می کند. از همین حالا معلوم شده کارلوس کروش چه لژیونرهایی را به اردو دعوت می کند چراکه نامه نگاری های لازم را با باشگاههای خارجی انجام داده است ولی کسی نمی داند از لیگ برتر چه بازیکنانی دعوت می شود.

این روزها اما شایعاتی درباره بازگشت دوباره هاشم بیک زاده به تیم ملی شنیده می شود. هاشم بعد از بازی رفت با ترکمنستان دیگر به تیم ملی دعوت نشد. او به صبا رفت تا بدرخشد و دوباره به لیست کروش بازگردد اما در این مسیر موفق نبود.

هاشم که متوجه شد در صبا به هدف خود نمی رسد، در نیم فصل به تیم یحیی گل محمدی رفت، تیمی که می دانست کارلوس کروش سبک بازی اش را می پسندد. بدین ترتیب حضور او در اصفهان و کار با گل محمدی، باعث شد تا هاشم دوباره تبدیل به بازیکنی آماده شود. این اتفاقات در شرایطی رخ داد که کارلوس هنوز در جناح چپ نتوانسته بازیکن ایده آل خود را پیدا کند چراکه احسان حان حاج صفی همچنان نشان داده در پست وینگر چپ بهتر از مدافع بازی می کند. بیک زاده بعد از تعطیلات بازی های خوبی انجام داده و باید دید آیا شایعات درباره دعوت دوباره از او درست است یا نه.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید