بیش از دو سوم ظرفیت مراکز اقامتی سرعین تکمیل شد | اتاق خبر
کد خبر: 317025
تاریخ انتشار: 24 بهمن 1394 - 00:44
دبیر سومین جشنواره زمستانی شهرستان سرعین گفت: با برگزاری سومین جشنواره زمستانی سرعین بیش از ۸۵ درصد ظرفیت مراکز اقامتی این شهرستان تکمیل شد.

دبیر سومین جشنواره زمستانی شهرستان سرعین گفت: با برگزاری سومین جشنواره زمستانی سرعین بیش از ۸۵ درصد ظرفیت مراکز اقامتی این شهرستان تکمیل شد.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از تسنیم، جعفر بذری در آئین اختتامیه سومین جشنواره زمستانی در سرعین اظهار داشت: با برگزاری سومین جشنواره زمستانی سرعین بیش از 85 درصد ظرفیت مراکز اقامتی شهرستان سرعین تکمیل شد و در این زمینه استقبال میهمانان بسیار باشکوه بود.

وی با اشاره به اینکه سومین جشنواره زمستانی سرعین به صورت باشکوه و منظم و با حمایت بخش خصوصی، جامعه هتل‌داران و دستگاه‌های اجرایی استان و شهرستان سرعین برگزار شد، افزود: برگزاری این جشنواره تاثیر بسزایی در رونق بخش اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار در سرعین داشت و برگزاری منظم این جشنواره در هر هفته همگان را متحیر کرد.

دبیر سومین جشنواره زمستانی سرعین با اشاره به اینکه در برگزاری جشنواره زمستانی سرعین نماینده ولی فقیه در استان امام جمعه سرعین و مسئولان دستگاه‌های نظامی و انتظامی تمام تلاش خود را به کار گرفتند، گفت: با برنامه‌ریزی‌های اساسی در سال‌های آتی این جشنواره به صورت با شکوه اجرا می‌شود و دراین راستا برنامه‌ریزی منظم اتخاذ شده است.

بذری تصریح کرد: سومین جشنواره زمستانی سرعین امسال با حضور هنرمندان مشهور سینما و تئاتر در شهرستان سرعین بر گزار شده و این امر حال و هوای خاصی به برگزاری این جشنواره بخشیده بود و مراسم اختتامیه این جشنواره نیز با حضور هنرمندان و خوانندگان مطرح کشور برگزار شد.

وی اظهار کرد: شهرستان سرعین ظرفیت‌های بسیار عظیمی در بخش گردشگری و توریستی دارد و برگزاری سومین جشنواره سرعین در راستای معرفی این قابلیت‌ها بسیار تاثیرگذار بود و در 4 هفته برگزاری این جشنواره تعداد مسافران داخلی درشهرستان سرعین به طور چشمگیری افزایش داشت.

منبع: تسنیم

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید