۶۲۲ کیلوگرم مواد مخدر در سراوان کشف شد | اتاق خبر
کد خبر: 317346
تاریخ انتشار: 24 بهمن 1394 - 19:49
فرمانده انتظامی سراوان در شرق سیستان و بلوچستان گفت: ماموران انتظامی این شهرستان صبح امروز در یک عملیات پلیسی با دستگیری سه قاچاقچی، ۶۲۲ کیلوگرم مواد مخدر را کشف و ضبط کردند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان، سرهنگ احسانعلی آذر پودینه اظهار داشت: ماموران انتظامی سراوان پس از اطلاع از اینکه یک باند بزرگ توزیع کننده مواد مخدر با استفاده از خودروهای تیزرو قصد انتقال مقادیر زیادی مواد مخدر از محور اسفندک - کلپورگان را دارند بررسی موضوع را آغاز کردند.

وی افزود: ماموران انتظامی پس از انجام اقدامات تخصصی و داشتن اطلاعات صبح امروز چهار دستگاه خودروی وانت تویوتا متعلق به این باند را در این محور مورد شناسایی قرار دادند.

فرمانده انتظامی سراوان بیان کرد: با شناسایی خودروهای حامل مواد مخدر متعلق به اعضای این باند بلافاصله تیم های تخصصی انتظامی و هنگ مرزی سراوان به منطقه اعزام شدند که قاچاقچیان با مشاهده ماموران از منطقه فرار کردند.

وی افزود: پس از تعقیب و گریز پلیسی ماموران موفق به توقیف چهار دستگاه خودرو حامل مواد مخدر و دستگیری سه قاچاقچی در این رابطه شدند و در بازرسی از این خودروها ۲۳۲ کیلوگرم تریاک و ۳۹۰ کیلوگرم حشیش نیز کشف شد.

منبع: مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید