ائتلاف اصولگرایان در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه به نتیجه رسید | اتاق خبر
کد خبر: 317359
تاریخ انتشار: 25 بهمن 1394 - 10:54
مسئول کمیته رسانه اصولگرایان خراسان جنوبی:
مسئول کمیته رسانه و فضای مجازی اصولگرایان خراسان جنوبی گفت: نخستین کاندیدای مورد حمایت ائتلاف اصولگرایی خراسان جنوبی در حوزه انتخابیه سربیشه و نهبندان به نتیجه رسید.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، سیدمرتضی موسوی‌نژاد بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: ائتلاف اصولگرایی خراسان جنوی در چهار حوزه انتخابیه در حال برگزاری جلسات هستند که در حوزه انتخابیه سربیشه و نهبندان به جمع‌بندی رسیده‌اند.

وی افزود: کمیته ائتلاف در سه حوزه انتخابیه دیگر خراسان جنوبی نیز در حال جمع‌بندی و رسیدن به اجماع‌نظرات است.

مسئول کمیته رسانه و فضای مجازی اصولگرایان خراسان جنوبی اذعان داشت: در هر یک از شهرستان‌های خراسان جنوبی یک کمیته متشکل از 11 نفر از اصولگرایان تشکیل شده و در حال بررسی وضعیت موجود هستند.

موسوی‌نژاد از تشکیل 22 کمیته ائتلاف اصولگرایی در استان خبر داد و بیان داشت: کمیته‌های ائتلاف اصولگرایی در خراسان جنوبی هفته‌ای دو مرتبه جلسه تشکیل می‌دهند.

وی ادامه داد: کمیته‌های شهرستانی برای رسیدن به اجماع نظر تشکیل جلسه می‌‌دهند که اگر در موعد مقرر به نتیجه نرسیدند، کمیته استانی برای آن حوزه انتخابیه تصمیم‌گیری خواهد کرد.

مسئول کمیته رسانه و فضای مجازی اصولگرایان خراسان جنوبی گفت: در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی صلاحیت 11 کاندیدا از حوزه نهبندان و سربیشه تأیید شد.

موسوی‌نژاد خاطرنشان کرد: ائتلاف اصولگرایی در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه به اتفاق نظر رسیده‌اند و و نظر افضلی کاندیدای مورد حمایت معرفی شده است.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید