لیست ائتلاف اصولگرایان در اردبیل اعلام شد | اتاق خبر
کد خبر: 317369
تاریخ انتشار: 25 بهمن 1394 - 11:46
سخنگوی شورای عالی ائتلاف اصولگرایان اردبیل:‌
دبیر و سخنگوی شورای عالی ائتلاف اصولگرایان استان اردبیل گفت: با توجه به نهایی شدن لیست کاندیداهای اصولگرا در استان اردبیل برای انتخابات مجلس دهم آنها را به مردم معرفی کردیم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از فارس، هوشنگ نامدار دبیر و سخنگوی شورای عالی ائتلاف اصولگرایان استان اردبیل اظهار کرد: بعد از رایزنی‌های مختلف این شورا با همراهی احزاب و گروه‌های اصولگرا لیست خود را در پنج حوزه انتخابیه تکمیل کرد تا با ارائه آن زمینه برای مشارکت بیشتر در انتخابات مجلس دهم و انتخاب گزینه‌های اصلح فراهم آید.

وی افزود: در حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین ما از کاندیداها در لیست نهایی خود صدیف بدری، ‌مصطفی افضلی‌فرد و منصور حقیقت‌پور را تعیین و معرفی کردیم.

دبیر و سخنگوی شورای عالی ائتلاف اصولگرایان استان اردبیل ادامه داد: از حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار امید علی رعنایی، از حوزه انتخابیه گرمی ولی اسماعیلی از حوزه انتخابیه خلخال و کوثر بشیر خالقی، از حوزه انتخابیه مشگین‌شهر محمود عباس‌زاده به عنوان لیست ائتلاف اصولگرایان در استان اردبیل معرفی شدند.

نامدار بیان کرد: با نهایی شدن و اعلام لیست ائتلاف اصولگرایان انتظار می‌رود صحنه انتخابات گرم و پرشوری را در هفت اسفند با مشارکت حداکثری مردم شاهد باشیم و همه گروه‌های اصولگرای استان به این اسامی و حمایت از آنها احترام گذاشته و نسبت به این ائتلاف نظر مساعد و همراهی خود را اعلام کنند.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید