انتخابات شاخص بالندگی نظام است | اتاق خبر
کد خبر: 317409
تاریخ انتشار: 25 بهمن 1394 - 15:21
فرماندار ورامین:
فرماندار شهرستان ورامین گفت: برگزاری انتخابات، شاخص بالندگی و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در پشتیبانی از آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس، به‌نقل از روابط‌عمومی فرمانداری ورامین، محسن خوانساری در همایش اعضاء هیئت اجرائی شعب انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان که در سالن همایش‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین برگزار شد، اظهار داشت: برگزاری هر دوره از انتخابات باعث بالندگی و دمیده شدن روح تازه در کالبد جامعه می‌شود و هر چه حضور مردم با شکوه‌تر باشد، اقتدار ایران اسلامی بیشتر می‌شود.

وی گفت: پس از پیروزی شکوهمند اسلامی ملت ایران به رهبری امام راحل، ملت با حضور در صحنه‌های متعدد انتخابات، سرنوشت خویش را با حضور خود رقم زدند و با انتخاب مسئولان نظام، به‌طور مستقیم در اداره امور کشور سهیم شدند، اتفاقی که در هیچ یک از کشورهای مدعی دموکراسی نیز نظیر آن یافت نمی‌شود.

فرماندار شهرستان ورامین تصریح کرد: مردم ایران اسلامی همواره با درک صحیح از شرایط کشور، پشتیبانی با صلابت خود را از نظام ثابت کرده‌اند که نمونه بارز آن را می‌توان در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن ماه امسال مشاهده کرد که طی آن صفوف میلیونی مردم در مقابله با تهدیدات دشمن شکل گرفت و این پیام را به ابرقدرت‌های جهان مخابره کرد که مردم هیچ‌گاه از ارزش‌های نظام دور نمی‌شوند.وی بیان داشت: مردم بصیر و آگاه ایران اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند که گذر زمان از عشق و ارادت آنان به نظام و آرمان‌های امام راحل نمی‌کاهد بلکه آنان همواره در دفاع از حریم ولایت و نظام در صف نخست ایثار و از خودگذشتگی قرار دارند.

خوانساری گفت: حضور با شکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن، پیش نیازی برای حضور با شکوه مردم در انتخابات هفتم اسفند است و یقیناً مردم ایران با شناخت کامل از اوضاع کشور به ویژه پس از به نتیجه رسیدن برجام، حماسه‌ای سیاسی دیگری را در کشور رقم می‌زنند.

رئیس حوزه  انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک افزود: این‌که ابرقدرت‌های جهان برگزاری انتخابات در ایران را رصد کرده و با اعزام خبرنگار به ایران، اخبار حضور مردم را مخابره کرده و دیپلمات‌‌های آنان وضعیت کشور را مورد تحلیل قرار می‌دهند نشان از اهمیت این رویداد سیاسی در ایران، منطقه و جهان دارد.

خوانساری تأکید کرد: امروز ایران اسلامی نقش بسیار مهمی در معادلات سیاسی جهان ایفا می‌کند و هیچ حرکتی در منطقه بدون حضور ایران اسلامی شکل نگرفته و ابتر می‌ماند.

وی با اشاره به نقش والای رهبر معظم انقلاب در اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: امروز صلابت و قدرت رهبر معظم انقلاب، ایران اسلامی را به‌عنوان یکی از مقتدرترین کشورهای جهان معرفی کرده است و فرمایشات و رهنمودهای ایشان مورد استفاده تمامی آزادی‌خواهان جهان قرار می‌گیرد.

فرماندار شهرستان ورامین عنوان کرد: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی به پشتوانه حضور مردم در صحنه به مسیر رشد و پیشرفت خود ادامه می‌دهد، حضوری که در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان بار دیگر اقتدار ایران اسلامی را به رخ جهانیان می‌کشد.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید