لیست نهایی ائتلاف احزاب اصولگرا به زودی معرفی می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 317684
تاریخ انتشار: 26 بهمن 1394 - 11:59
دبیر جبهه ایستادگی اردبیل:
دبیر جبهه ایستادگی استان اردبیل گفت: طی روزهای آینده با جمع‌بندی نهایی لیست ائتلاف احزاب اصولگرای استان اردبیل برای حضور در انتخابات هفتم اسفندماه معرفی و اعلام می‌شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از فارس، حبیب کوهی امروز اظهار کرد: احزاب اصول‌گرای استان اردبیل در جلسات مختلف تلاش می‌کنند تا لیست واحدی را برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ارائه کنند .

وی تصریح کرد: ‌با تشکیل آخرین جلسه هماهنگی احزاب اصول‌گرا به زودی لیست نهایی در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گیرد تا حضور پرشور مردم در انتخابات با رأی دادن به گزینه‌های اصلح را شاهد باشیم.

دبیر جبهه ایستادگی استان با بیان اینکه سخن‌گوی ائتلاف احزاب اصول‌گرا مسعود گنجی است که تمام خبرها و اقدامات ائتلاف احزاب اصول‌گرا را اطلاع‌رسانی می‌کند، گفت: ما نه تنها در تقابل با سایر گروه‌ها نیستیم بلکه امیدواریم دیگر فعالان این عرصه به نظر جمعی احزاب اصول‌گرا احترام قائل شده و به این مجموعه‌های همیشه فعال در عرصه سیاسی بپیوندند.

کوهی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: در جریان همراهی احزاب اصول‌گرا که همه طیف‌ها را شامل می‌شود، سعی بر این است تا بدون ادعای خاص روی گزینه‌ها تعامل و هم‌فکری شده و بهترین و شایسته‌ترین کاندیداها برای انتخابات مجلس از پنج حوزه انتخابیه استان اردبیل انتخاب شده و معرفی شود که امیدواریم این لیست با اقبال مردم نیز روبه‌رو شود.

وی بیان کرد:‌ به هیچ وجه نگرانی و دغدغه در انسجام و وحدت اصول‌گرایان در استان اردبیل وجود ندارد و احزاب اصول‌گرا با قدمتی طولانی تلاش‌شان بر این است تا لیست شایسته‌ای را برای مشارکت بالای مردم ارائه کنند.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید