استان زنجان رتبه نخست کاهش وقوع سرقت در کشور را دارد | اتاق خبر
کد خبر: 317742
تاریخ انتشار: 26 بهمن 1394 - 13:11
فرمانده انتظامی استان زنجان:
فرمانده انتظامی استان زنجان به آمار وقوع سرقت‌ها در استان زنجان طی ۱۰ ماه نخست سال جاری اشاره کرد و گفت: استان زنجان رتبه نخست کاهش وقوع سرقت در کشور را به خود اختصاص داده است.

اتاق خبر- فرمانده انتظامی استان زنجان به آمار وقوع سرقت‌ها در استان زنجان طی ۱۰ ماه نخست سال جاری اشاره کرد و گفت: استان زنجان رتبه نخست کاهش وقوع سرقت در کشور را به خود اختصاص داده است.

سردار علیرضا صالحی شامگاه شنبه در جمع خبرنگاران، به کاهش وقوع سرقت‌ها در استان زنجان طی ۱۰ ماه سال جاری اشاره کرد و افزود: استان زنجان رتبه نخست کاهش وقوع سرقت در کشور را به خود اختصاص داده است.

وی اظهار کرد: اقدامات پیشگیرانه انتظامی و فیزیکی پلیس در کاهش وقوع سرقت‌ها مؤثر بوده و دقت مردم نسبت به حفاظت از اموال بیشتر شده است.

فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: مجازات دستگاه قضا در کاهش پیشگیری از وقوع سرقت‌ها بسیار مؤثر بوده است.

سردار صالحی تأکید کرد: خوشبختانه با آموزش‌هایی که انجام‌گرفته و آگاهی و دقت مردم سرقت‌ها در استان زنجان کاهش داشته است.

وی افزود: نصب دزدگیر و حفاظ برای در و پنجره‌ها عامل بسیار مهمی در کاهش وقوع سرقت‌ها است، که مردم باید به این امر مهم توجه کنند.

فرمانده انتظامی استان زنجان تصریح کرد: طی سال جاری وقوع جرائم در استان زنجان هم بسیار کاهش داشته است.

سردار صالحی به کشفیات مواد مخدر در استان زنجان اشاره کرد و گفت: کشفیات مواد مخدر در استان زنجان طی ۱۰ ماه سال جاری بیش از دو هزار و ۳۰۰ تن بوده است.

فرمانده انتظامی استان زنجان به افزایش جریمه‌ها اشاره کرد و افزود: اگر بخواهیم به امنیت ترافیکی برسیم لازمه‌اش این است که برای تخلفات و جرائم، ریسکی ایجاد کنیم . هر چقدر هزینه پرداخت تخلفات بیشتر شود آمار ارتکاب تخلفات هم کم می‌شود. 

سردار صالحی افزود: کاهش جرائم ارتباط مستقیمی با مجازات‌ها و افزایش مجازات‌های بازدارنده دارد.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید