برگزاری کارگاه آموزش عملی در بیمه رازی | اتاق خبر
کد خبر: 317782
تاریخ انتشار: 26 بهمن 1394 - 14:11
شرکت بیمه رازی با ارایه خدمات متمایز و تسریع در پرداخت خسارت با شعار " پرداخت خسارت 24 ساعت پس از تکمیل پرونده " اقدام به برگزاری کارگاه آموزش عملی چهار روزه خسارت ثالث بدنی ویژه کارشناسان محاسب شعب سراسر کشور خود کرد.

اتاق خبر- شرکت بیمه رازی با ارایه خدمات متمایز و تسریع در پرداخت خسارت با شعار " پرداخت خسارت 24 ساعت پس از تکمیل پرونده " اقدام به برگزاری کارگاه آموزش عملی چهار روزه خسارت ثالث بدنی ویژه کارشناسان محاسب شعب سراسر کشور خود کرد.

شرکت بیمه رازی با هدف ارتقاء دانش و مهارت کارشناسان شعب خود در سراسر کشور و به‌روزرسانی پرونده‌های خسارت ثالث بدنی و ایجاد بستر لازم برای پرداخت خسارت، 24 ساعت پس از تکمیل پرونده که یکی از اساسی‌ترین اقدامات برای کمک به آسیب‌دیدگان این حوادث است اقدام به برگزاری کارگاه آموزش عملی کارشناسان محاسب خسارت ثالث بدنی به مدت چهار روز در محل کارگاه‌های آموزش عملی خود کرده است.

در این کارگاه عملی شرکت‌کنندگان با مقررات مختلف آشنا شده و همچنین مباحث مربوط به جرح و دیات و قوانین و رویه‌های مختلف در قانون بیمه شخص ثالث مورد بررسی قرار گرفت. در ادامه شرکت‌کنندگان توانستند با تشکیل سه کارگروه تعداد زیادی از پرونده‌های متشکله در شعب مختلف را بررسی و نسبت به رفع اشکالات و مسایل مربوط به کلیه پرونده‌های خسارت ثالث بدنی شعبه اقدام کنند.

منبع: ایسنا 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید