جوان ۲۷ ساله در رشت شیشه کشید، توهم زد و خودکشی کرد | اتاق خبر
کد خبر: 318024
تاریخ انتشار: 26 بهمن 1394 - 16:54
تسنیم نوشت: معاون فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: جوان ۲۷ ساله در اثر توهم مصرف شیشه با پریدن از ارتفاع پل یخسازی شهرستان رشت در کام مرگ آرام گرفت.

اتاق خبر - سرهنگ محمدرضا جعفری خیرخواه گفت: عصر روزگذشته در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر فوت جوانی در پل یخسازی شهرستان رشت، مأموران انتظامی کلانتری 22 جهت بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

معاون اجتماعی پلیس گیلان گفت: مأموران انتظامی با حضور در محل و با تحقیق از شاهدان این حادثه متوجه شدند که این جوان 27 ساله  از روی پل یخسازی خود را به پایین پرتاب و فوت کرد.

او با بیان اینکه این جوان معتاد به شیشه و 4 فقره سابقه کیفری نیز در پرونده خود دارد، گفت: متهم که اهل و ساکن رشت است، 4 بار به‌علت اعتیاد و اخلال در نظم عمومی دستگیر و مورد پیگیری قضایی قرار گرفته بود.

سرهنگ جعفری خیرخواه با اعلام اینکه مصرف مواد روانگردان افراد را دچار نوعی سرخوشی و رفتارهای پرخطر می‌کند، تأکید کرد: افرادی که تمایل به خودکشی دارند، ممکن است احساساتی مانند ترس، ناامیدی، ناتوانی، سردرگمی و افسردگی داشته و به‌دنبال پایان دادن به احساسات طاقت‌فرسا و یا شرایطی که به نظر آنان تحمل ناپذیر است، باشند.

جعفری خیرخواه ضمن توصیه به خانواده‌ها درباره تحکیم روابط حسنه خانوادگی، گفت: مرکز مشاوره آرامش معاونت اجتماعی پلیس گیلان آماده ارائه خدمات  مشاوره‌ای  رایگان به‌صورت حضوری و تلفنی با شماره 2188085 به شهروندان است.

به گفته او جسد این جوان 27 ساله جهت سیر مراحل قانونی به پزشک قانونی منتقل شد.

۴۷۲۳۶

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید