از نامزدی آیت‌الله هاشمی و حجت‌الاسلام علوی حمایت می‌کنیم | اتاق خبر
کد خبر: 318069
تاریخ انتشار: 27 بهمن 1394 - 22:32
عضو جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی:
رئیس شورای مرکزی جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی از حمایت این جبهه از نامزدی آیت‌الله هاشمی و حجت‌الاسلام علوی خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایلنا، احمد شریف با اشاره به دیدار اعضای جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، اعلام کرد: از مدت‌ها پیش تقاضای ملاقات با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، به عنوان رئیس مجمع تشخیص مصحلت نظام را به دفتر ایشان داده‌بودیم که امروز با این درخواست موافقت به عمل آمد و به همراه اعضای شورای مرکزی، شورای سیاست‌گذاری و شورای مرکزی استان‌ها و همچنین تعدادی از نامزدهای جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی در انتخابات مجلس شورای اسلامی خدمت آیت‌الله هاشمی رسیدیم.

او گفت: در ابتدای این جلسه، آقای رحمان مخاطب حسن‌جانی رئیس شورای سیاست‌گذاری جبهه، ضمن معرفی جبهه تدبیر و توسعه اسلامی، تاریخچه‌ای از فعالیت‌های این جبهه را به استحضار آیت‌الله هاشمی رساند و درخصوص خاستگاه جبهه که ستادهای مردمی حجت‌الاسلام روحانی در جریان انتخابات دور یازدهم ریاست جمهوری بود، توضیح داد.

رئیس شورای مرکزی جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی ادامه داد: همچنین در بخش دیگری از این دیدار ضمن اعلام حمایت از نامزدی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در انتخابات خبرگان رهبری، درباره اهداف این جبهه در امر توسعه و اولویت این اصلی جبهه در انتخابات، توسعه اقتصادی عنوان شد.

شریف گفت: یکی دیگر از اعضای شورای مرکزی نیز توضیحاتی درباره سابقه انقلابی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و خدمات شایان توجه ایشان به نظام مقدس جمهوری اسلامی عرضه کرد و نقطه‌نظرات خود را در مورد تداوم کار جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی برای گسترش فرهنگ تحزب عنوان کرد.

او تصریح کرد: در ادامه این نشست، آیت‌الله هاشمی نیز در به بیان نکاتی پرداخته و ضمن تایید اهداف جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی، تدبیر و توسعه را لازمه جامعه امروز ایران دانسته و گفتند اگر توسعه توام با تدبیر نباشد، به مشکلاتی برمی‌خوریم که نمونه آن را در سال‌های گذشته شاهد بودیم.

به گفته شریف، صبح امروز تعدادی از اعضای شورای مرکزی جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی با حجت‌الاسلام محود علوی، ‌ وزیر محترم اطلاعات نیز دیدار کرده وحمایت خود را از نامزدی ایشان در انتخابات مجلس خبرگان رهبری اعلام کردند.

شریف در پایان اعلام کرد: تصمیم داریم در آینده نزدیک با برخی دیگر از بزرگان نظام از جمله سیدحسن آقای خمینی دیدار کنیم.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید