معارض سوری برای دومین بار به «رژیم صهیونیستی» سفر کرد | اتاق خبر
کد خبر: 318084
تاریخ انتشار: 27 بهمن 1394 - 23:50
یکی از مخالفان نظام سوریه در دومین سفرش به رژیم صهیونیستی، از تل‌آویو خواست یک منطقه امن در سوریه ایجاد کند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس، «کمال اللبوانی» یکی از مخالفان نظام سوریه برای بار دوم به رژیم صهیونیستی سفر کرد و از دولت اشغالگر قدس خواست یک منطقه امن برای جلوگیری از آنچه «تروریسم سنی و شیعی» می‌نامد، ایجاد کند.

صفحه رسمی «إسرائیل تتکلّم بالعربیة: اسرائیل به زبان عربی سخن می‌گوید» در شبکه اجتماعی مجازی «فیسبوک» گزارشی درباره اللبوانی که هم اکنون در سفر به اسرائیل به سر می‌برد، منتشر کرد. صهیونیست‌ها لقب «ماندیلای سوریه» به اللبوانی داده‌اند.

اللبوانی با تشکر از رژیم صهیونیستی مدعی شده که حقیقت اسرائیل را دریافته و «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه، چهره واقعی اسرائیل را مخدوش می‌کند.

اللبوانی برای سومین بار به صورت علنی از کابینه رژیم صهیونیستی خواست ملت سوریه را در سرنگونی نظام کشورشان یاری دهد.

وی در ملاقات با افراد مسلح بستری شده در بیمارستان‌های رژیم صهیونیستی گفت: به این مرکز آمدم تا از شما تشکر کنم... بشار اسد در سوریه ادعا می‌کند که اسرائیلی‌ها دشمن هستند این در حالی است که در این بیمارستان حقیقت اسرائیل را مشاهده می‌کنیم.

«اسحاق هرتسوغ» رئیس مخالفان کابینه صهیونیستی در پارلمان (کنست) پیش از این در گفت‌وگو با وبگاه خبری «واللاه» از کمال اللبوانی حمایت کرده و خواسته‌اش مبنی بر لزوم همکاری بین مخالفان سوریه و صهیونیست‌ها در مبارزه با «حزب الله» لبنان و جمهوری اسلامی ایران را «موضعی انسانی» توصیف کرده بود.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید