آمادگی پلیس کرمانشاه برای تامین امنیت انتخابات 7 اسفند | اتاق خبر
کد خبر: 318085
تاریخ انتشار: 27 بهمن 1394 - 20:23
فرمانده انتظامی کرمانشاه مطرح کرد
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از آمادگی کامل پلیس برای تامین امنیت انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در 7 اسفند خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار منوچهر امان‌اللهی اظهار کرد: با توجه به وظیفه ذاتی و قانونی که بر عهده دارد نسبت به تامین امنیت انتخابات و برخورد با تخلفات انتخاباتی عمل خواهد کرد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه رعایت اخلاق انتخاباتی را از سوی تمامی نامزدها ضروری دانست و افزود: نیروی انتظامی به‌ویژه پلیس فتا بر فضای مجازی نظارت دارند و با رصد تمامی فعالیت‌های انتخاباتی دراین فضا، در صورت مشاهده هر نوع بی‌اخلاقی انتخاباتی برخورد خواهد کرد.

امان‌اللهی ادامه داد: همه نیروهای پلیس استان با لایه‌های مختلف تعریف شده در پوشش ترافیکی، امنیتی و انتظامی حضور پررنگی در روز انتخابات خواهند داشت.

وی بیان داشت: بر اساس قانون نیروهای مسلح هرگونه دخالت و وابستگی به احزاب و گروه‌های سیاسی ندارد و پلیس ضمن فراجنانی عمل کردن، بی‌طرفی کامل خود را در برگزاری انتخابات حفظ می‌کند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه همه تمهیدات برای حفظ امنیت انتخابات در استان اندیشیده شده، بیان داشت: تمامی کارکنان باید از هرگونه موضع‌گیری و جانبداری خودداری کنند و از حضور در ستادهای انتخاباتی داوطلبان اجتناب کنند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: تمام تلاش ما بر این است که انتخابات سالم و در شأن نظام جمهوری اسلامی و در برگیرنده و تامین‌کننده منویات مقام معظم رهبری و انتخاباتی سالم و در چهارچوب قانون برگزار شود.

این مقام انتظامی با اشاره به راه‌اندازی قرارگاه امام علی(ع) در انتظامی استان و انجام هماهنگی‌های لازم با سایر دستگاه‌ها، گفت: نیروی انتظامی از قبل انتخابات، حین انتخابات و پس از انتخابات با همکاری سایر دستگاه‌ها برای ایجاد نظم و امنیت اقدامات لازم را انجام داده است.

امان‌اللهی افزود: باید همه فرماندهان و کارکنان تلاش خود را برای فراهم ساختن بستر مناسب برای مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی به کار گیرند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در پایان خاطرنشان کرد: در انتخابات پیش رو پلیس با تمام توان و با استفاده از ظرفیت پلیس افتخاری امنیت انتخابات را تأمین خواهد کرد.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید