داوطلبین مجلس در اختصاص بودجه سلامت کوشا باشند | اتاق خبر
کد خبر: 318090
تاریخ انتشار: 27 بهمن 1394 - 07:00
استاندار فارس مطرح کرد:
استاندار فارس از نامزدهای دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی خواست در اختصاص سهم اعتبارات استانی حوزه بهداشت کوشا باشند.

اتاق خبر- استاندار فارس از نامزدهای دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی خواست در اختصاص سهم اعتبارات استانی حوزه بهداشت کوشا باشند.

محمدعلی افشانی دوشنبه ر آیین تقدیر از بانوان نیک اندیش حوزه سلامت که در مجتمع ولایت برگزار شد با بیان اینکه در گذشته بر این باور بودم که خیرین تنها باید در عرصه مدرسه سازی فعالیت کنند، عنوان کرد:  امروز که در مسئولیت استانداری فارس قرار گرفتم معتقدم که خیرین باید در تمامی عرصه ها فعالیت داشته باشند که سر آمد آن فعالیت در عرصه بهداشتی و درمانی است.

وی، اظهار کرد: خیرین با اقدام پسندیده خود در این زمینه، دنیا و آخرت خویش را رقم می زنند و تلاش می کنند در دنیای ابدی و فانی توشه کسب کنند.

استاندار فارس ادامه داد: انسانهایی که دارایی خود را بر امور خیر بنا می سازند،  قادرند بر هوای نفسانی خود نیز پیروز شوند.

وی، افزود: خیرین عرصه سلامت با اقدامات خیر خود جامعه را احیا می کنند و زمینه ای  فراهم می سازند تا تمامی افراد آن جامعه از خدمات درمانی و بهداشتی بهره مند شوند.

استاندار فارس در ادامه به نامزدهای انتخابات مجلس پیشنهاد داد: قوانینی وضع کنند که در هر استان به همان اندازه که خیرین در مصارف  خیر پیش گام می شوند، و برای این هدف هزینه می کنند دولت را نیز به این میزان و سهم اعتبارات استان یاری کنند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی فارس نیز در این همایش، بیان کرد: اکنون بر این باوریم که چنانچه در عرصه سلامت فارس خیرین با مسئولان همراه نباشند و آنان را حمایت نکنند، استان در عرصه سلامت پیشرفت نخواهد داشت.

محمدهادی ایمانیه ادامه داد: فارس در عرصه سلامت پیشتاز بوده و اکنون نیز بانوان نیک اندیش نشان دادند در موفقیت بخش سلامت استان نقش به سزایی دارند.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید