بازگشت رزيتا غفاري با «ماماهوت» به تلويزيون! + جزئیات کامل | اتاق خبر
کد خبر: 318271
تاریخ انتشار: 30 بهمن 1394 - 06:04
مجموعه عروسکی «ماماهوت» به کارگردانی رزیتا غفاری با محوریت سبک زندگی در قالب ساختاری جذاب برای شبکه دو سیما تولید شده است.

به گزارش اتاق خبر، رزیتا غفاری بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص کارگردانی مجموعه عروسکی «ماماهوت» گفت: با توجه به اینکه در گذشته کارگردانی انیمیشن کرده بودم و یک برنامه اقتصادی هم برای شبکه یک ساخته بودم؛ اما با علاقه‌ای که به کار فانتزی و عروسکی داشتم به همراه همسرم تولید مجموعه عروسکی «ماماهوت را شروع کردیم.

 
غفاری عنوان کرد: تصویربرداری مجموعه عروسکی «ماماهوت» مراحل پایانی خود را سپری کرده است و قرار است از اردیبهشت ماه پخش آن آغاز شود.
 
غفاری در خصوص حضور خود در این مجموعه تصریح کرد: اجرای برنامه را به همراه امیرعلی نبویان به عهده دارم. همچنین نبویان در کنار اجرا، نویسنده این مجموعه عروسکی بوده است.
 
وی در خصوص مخاطبان این مجموعه عروسکی اظهار داشت: مخاطبان آن از هشت تا 80 سال هستند. ما سعی کردیم مفاهیم سبک زندگی را به مخاطبان یاد دهیم.
 
غفاری خاطرنشان کرد: با وجود اینکه اولین تجربه دشوار است؛ اما متفاوت و جذاب است و اطمینان دارم بینندگان مجموعه عروسکی را دوست خواهند داشت.
 
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
 
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید