۳ هزار و ۸۸۰ واحد مسکن مهر در اردبیل به بهره‌برداری رسید | اتاق خبر
کد خبر: 318386
تاریخ انتشار: 28 بهمن 1394 - 02:12
با حضور مسئولان کشوری و استانی سه هزار و ۸۸۲ واحد مسکن مهر شهری و روستایی و دو باب مسجد در شهرک‌های مهر مشگین شهر و پارس‌آباد به بهره‌برداری رسید.

با حضور مسئولان کشوری و استانی سه هزار و ۸۸۲ واحد مسکن مهر شهری و روستایی و دو باب مسجد در شهرک‌های مهر مشگین شهر و پارس‌آباد به بهره‌برداری رسید.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر؛ قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر بعد از ظهر دوشنبه در مراسم افتتاح مسکن مهر اردبیل با بیان اینکه این پروژه با اعتبار هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری می رسد، تعداد واحدهای مسکن مهر باقی مانده در استان اردبیل را چهار هزار واحد برشمرد.

احمد اصغری مهر آبادی با اشاره به اتمام سه هزار واحد در خرداد ماه سال آینده افزود: هزار واحد دیگر نیز نهایتا تا شهریور ماه سال ۹۵ به اتمام می رسد.

وی با تاکید به اینکه خرید و فروش اعیانی مسکن بلامانع است و در حال حاضر نیز انجام می شود، در خصوص آورده متقاضی در مسکن مهر تاکید کرد: پروژه مسکن مهر از نظر ساخت بر عهده خود متقاضی است و اعتبار دولتی ندارد.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر متذکر شد: ما به جهت حمایت متقاضی تسهیلات را از ۲۵۰ میلیون ریال به ۳۰۰ میلیون ریال افزایش دادیم و انتظار ما این است متقاضیان برای پرداخت آورده اولیه اقدام کنند.

در حاشیه این مراسم مدیر شعب بانک مسکن استان اردبیل نیز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ۶۲ هزار واحد از محل صندوق مهر تسهیلات دریافت کرده اند، افزود: تاکنون ۵۱ هزار و ۳۹۰ واحد تبدیل به فروش اقساطی شده است.

ابوالفضل کوهی با تاکید به اینکه پرداخت تسهیلات به متقاضیان بدون مشکل ادامه دارد، اضافه کرد: سقف تسهیلات ۳۰۰ میلیون ریال است و در مراکز استان ها با هفت درصد و در شهرهای کوچک با چهار درصد پرداخت می شود.

وی در خصوص نحوه تقسیط تسهیلات حداکثر مشارکت متقاضی را ۲۰ سال دانست و افزود: هر قدر مدت بازپرداخت کاهش یابد به تبع مبلغ بازپرداخت افزایش خواهد یافت.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید