نمره تعالی سازمانی شرکت‌ها بهبود یافته است | اتاق خبر
کد خبر: 318424
تاریخ انتشار: 28 بهمن 1394 - 04:08
ضرورت برگزاری این همایش تعیین شرایط سازمان‌ها از بعد عملکرد و قابلیت‌ها برای دریافت بارکد و قرار گرفتن در مسیر توسعه است.

اتاق خبر: صبح امروز مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی در نشست خبری سیزدهمین همایش جایزه ملی تعالی سازمانی که با موضوع چابکی و تاب‌آوری در شرایط پساتحریم برگزار می‌شود گفت: شروع این همایش از سال 1382 بوده و هدف ما این است که شرکت‌های علاقه‌مند به قرار گرفتن در مسیر توسعه مورد ارزیابی قرار گیرند.

بنا بر این گزارش به نقل از ایلنا؛ محمدعلی محمدی با بیان اینکه در طول 13 سال گذشته 600 سازمان بزرگ و متوسط نزدیک 1200 بار مورد ارزیابی قرار گرفتند افزود: همایش باعث شده متوسط نمره تعالی سازمان‌هایی که در مسیر جایزه قرار گرفته‌اند سال به سال بهبود یابند.

وی با اشاره به اینکه این مدل هم عملکرد و هم توانمندی سازمان‌های ارزیابی شده را می‌سنجد گفت: ضرورت برگزاری این همایش تعیین شرایط سازمان‌ها از بعد عملکرد و قابلیت‌ها برای دریافت بارکد و قرار گرفتن در مسیر توسعه است.

وی همچنین با اشاره به ذینفعان برگزاری همایش جایزه ملی تعالی سازمان گفت: ذینفعان این همایش خود بنگاه‌ها، بنگاه‌های رقیب که به دنبال الگوبرداری هستند، سیاستگذاران در سطح جامعه، مراکز علمی و تحقیقاتی و شرکت‌های خارجی علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در ایران هستند.

محمدی افزود: باتوجه به اینکه چارچوب‌های بررسی سازمان‌ها در این سازمان‌ها بین‌المللی است و توسط 80 کشور انجام می‌شود سازمان‌هایی که بتواند بالاترین نمره‌ها را بگیرند مورد توجه شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران خارجی قرار خواهد گرفت و به همین جهت است که همایش امسال به سبب ورود سرمایه‌گذاران خارجی از اهمیت خاصی برخوردار شده است.

کد:94109

نظرات
ADS
ADS
پربازدید