نایب قهرمان جهان مقابل خادم‌الشریعه متوقف شد | اتاق خبر
کد خبر: 318497
تاریخ انتشار: 28 بهمن 1394 - 07:54
پیگیری دور پنجم جایزه بزرگ شطرنج جهان با حضور شهریان
نماینده شطرنج ایران موفق شد در دور پنجم رقابت‌های جایزه بزرگ شطرنج بانوان جهان به پنجمین تساوی خود این بار در برابر نایب قهرمان شطرنج بانوان جهان دست پیدا کند.

اتاق خبر- نماینده شطرنج ایران موفق شد در دور پنجم رقابت‌های جایزه بزرگ شطرنج بانوان جهان به پنجمین تساوی خود این بار در برابر نایب قهرمان شطرنج بانوان جهان دست پیدا کند.

دور پنجم رقابت‌های جایزه بزرگ شطرنج بانوان جهان با حضور رباب شهریان، معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان از ساعت 15 امروز آغاز شد و سارا سادات خادم الشریعه نماینده ایران به مصاف ناتالیا پوگونینا استاد بزرگ روس و نایب قهرمان شطرنج بانوان جهان در سال 2015 رفت و موفق شد وی را متوقف و به یک تساوی دیگر دست پیدا کند. این پنجمین تساوی نماینده شطرنج ایران در این مسابقات است.

در دیگر دیدارهای امروز ناتالیا ژوکوا از اوکراین و نینو باتسیاشویلی از گرجستان، نانا زاگنیدزه از گرجستان و شوئه ژائو از چین، پیا کراملینگ از سوئد و هومپی کونرو از هند و ونجون جو از چین، والنتینا گونینا از روسیه به نتایج تساوی دست پیدا کردند. دروناوالی هاریکا از هندوستان نیز موفق شد آنتوانتا استفانوا از بلغارستان را شکست دهد.

دور ششم این مسابقات از ساعت 15 فردا (چهارشنبه) پیگیری می شود و خادم الشریعه با نینو باتسیاشویلی نایب قهرمان شطرنج بانوان اروپا رقابت خواهد کرد.

منبع: ایسنا 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید