انصراف دو داوطلب انتخابات مجلس خبرگان رهبری در مازندران صحت ندارد | اتاق خبر
کد خبر: 318544
تاریخ انتشار: 28 بهمن 1394 - 10:10
دبیر ستاد انتخابات مازندران:
دبیر ستاد انتخابات مازندران انصراف دو کاندیدای مجلس خبرگان در استان را رد کرد و گفت: هفت نفر برای کسب چهار کرسی در حال رقابت هستند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، مهرداد ابراهیمی برخی شایعات درباره انصراف دو کاندیدای دیگر پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان را رد کرد و اظهار داشت: فقط حجت‌الاسلام اله وردی مقدسی فرد هفته گذشته انصراف داده است و شمار داوطلبان این دوره به هفت نفر رسیده است.

وی با اشاره به برخی مظاهر و تخلفات تبلیغاتی داوطلبان مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: برخی بنرها و پوسترهای نصب‌شده خارج از میزان تعیین‌شده که طی نامه‌ای به برخی نامزدها تذکر داده‌شده است.

ابراهیمی بابیان اینکه اندازه بنر باید ۷۰ در ۱۰۰ سانتی‌متر باشد درعین‌حال تصریح کرد: از فردا تمامی بنرهایی که اندازه آن بیش از این میزان باشد و اگر روی تأسیسات دولتی شامل کیوسک ها و تیرهای برق نصب‌شده باشد، جمع‌آوری ی شود.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران درباره آخرین تأیید صلاحیت داوطلبان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: هنوز تغییری در شمار داوطلبان اتفاق نیفتاده است و احتمال اینکه صلاحیت یک داوطلب تأیید شود وجود دارد اما هنوز به‌صورت رسمی به ستاد انتخابات استان اعلام‌نشده است.

۱۶۹ داوطلب برای کسب ۱۲ کرسی مجلس در مازندران رقابت می‌کنند.

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید