نیروی انتظامی لرستان با تخلفات انتخاباتی نامزدها برخورد می کند | اتاق خبر
کد خبر: 318861
تاریخ انتشار: 29 بهمن 1394 - 13:53
سردار محمد قنبری :
فرمانده انتظامی استان لرستان از برخورد پلیس با تخلفات و بی قانونی های انتخاباتی در لرستان خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، سردار محمد قنبری شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی لرستان اظهار داشت: در حوزه برگزاری انتخابات ما از لحاظ امنیتی انتظامی تصمیمات لازم گرفته شده و آمادگی لازم برای برخوردها وجود دارد.

وی با بیان اینکه نامزدها توجیه شده اند که موارد ممنوعه را انجام ندهند، عنوان کرد: ۱۶۴ کاندیدای لرستان ضربدر ستادهای انتخاباتی شان رقم بالایی می شود که امکان ندارد این همه تجمع و تردد افراد بی اخلاقی در آن نباشد.

فرمانده انتظامی لرستان با بیان اینکه بی اخلاقی ها و تخلفات انتخاباتی از روز ۲۲ بهمن شروع شد، ادامه داد: برای اولین بار در استان این رنگ ها مرسوم شده و بلند شد.

سردار قنبری با بیان اینکه بی اخلاقی های انتخاباتی هزینه ای برای نامزدها ندارد، تصریح کرد: شاید برخورد امنیتی شود اما در حوزه انتخابات تاثیری به حال آنها ندارد و شخص می خواهد برای اجرای قانون برود اما با گستاخی محض علنا همه قوانین را زیر پا می گذارد و با تذکر تمکین نمی کند.

وی افزود: مردم نیز انتظار دارند نیروی انتظامی با بی اخلاقی ها برخورد کند اما بدون استثنا تمام ستادها تخلف دارند و اگر همه تعطیل شوند شور انتخاباتی چه می شود.

سردار قنبری یادآور شد: اعضای اصلی شورای تامین استان این آمادگی و توان و اقتدار را دارند که در استان با هرگونه بی قانونی و بی اخلاقی در چهارچوب قانون برخورد کنند.

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید