یادآوری کارها و یادداشت های روزانه در مکان تعیین شده | اتاق خبر
کد خبر: 318867
تاریخ انتشار: 29 بهمن 1394 - 03:26
امروزه هر شخصی مشغله های روزمره زیادی دارد و سعی دارد که تمامی کارها و یادداشت های خود را ثبت کند.گروهی از کاربران برای کارهای مختلف خود برای ساعت های مختلف زنگ هشدار می گذارند تا مشغله های زندگی باعث نشود کارهایشان را فراموش کنند.در این مقاله طریقه استفا

اتاق خبر - مطمئنا بسیاری از کاربران با طریقه استفاده از Reminders آشنا هستند اما این مقاله برای آشنایی افرادی است که به تازگی با این اپلیکیشن آشنا شده اند. 

درمرحله اول برای ایجاد یک لیست در Reminders  کافی است این اپلیکیشن را از روی صفحه آیفون خود انتخاب کنید . بعد از باز کردن برنامه مطابق شکل لیست جدیدی را ایجاد کنید.

 دراین مرحله میتوانید نام  و رنگ دلخواه برای لیست ایجاد شده را در نظر بگیرید.

یکی از مزیت های Reminder به اشتراک گذاری لیست های ایجاد شده است . 

 بعد از گزینه Sharing باید Add person را انتخاب کنید و به کمک ایمیل  لیست را برای شخص مورد نظر به راحتی ارسال کنید . اما حتما iCloud account طرف مقابل باید فعال باشد . 

 حال کافیست Remind me on a day را خاموش کرده و Remind me at a location را روشن کرده و Location را انتخاب کنید ،می توانید منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید زمانی که وارد آن منظقه شوید دیوایس به شما یادآوری می کند.در این قسمت با تعیین شعاع موردنظرتان ، وقتی نزذیک به آن منظقه میشوید به شما یاداوری میکند که یکسری کارهایی مرتبط با این موقعیت مکانی را باید انجام دهید. 

 
منبع:بروزرسانی
94110
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید