اسامی نامزدهای انتخابات مجلس در خراسان جنوبی اعلام شد | اتاق خبر
کد خبر: 318881
تاریخ انتشار: 29 بهمن 1394 - 09:01
فرمانداری‌های چهار حوزه انتخابیه خراسان جنوبی اسامی نهایی نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کردند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر و به نقل از فرمانداری‌های خراسان جنوبی، اسامی کاندیداهای چهار حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف، نهبندان و سربیشه، قاین و زیرکوه و حوزه انتخابیه طبس، فردوس، سرایان و بشرویه را اعلام کردند.

بر اساس این گزارش اسامی نامزدهای حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف به شرح ذیل است:

۱- حمید آیتی فرزند لطف اله مشهور به دکتر آیتی کد نامزد ۱۲۱۶

۲- روح اله ایزدخواه فرزند محمدجعفر کدنامزد ۱۲۱۹

۳- ابراهیم تقی زاده فرزند محمدحسین کد نامزد ۱۲۴۶

۴- غلامحسین توکلی فرزند محمد حسن کدنامزد ۱۲۴۷

۵- محمدامین حاجی زاده فرزندعباسعلی کدنامزد ۱۲۵۱

۶- علی رضائی فرزند رجب کدنامزد ۱۲۵۶

۷- سیدمحمدباقر عبادی فرزند سیدعلیرضا کدنامزد ۱۲۶۱

۸- آقای سیدمحسن علوی فرزند سید حسین کدنامزد ۱۲۶۲

۹- محمدرضا مجیدی فرزندجلال کدنامزد ۱۲۶۵

۱۰- سیدجعفرمحمودی فرزند سیداحمد مشهور به پسرآقا کدنامزد ۱۲۶۸

* اسامی کاندیداهای حوزه انتخابیه طبس، فردوس، بشرویه و سرایان:

۱. حسین آهنین جگر فرزند غلام مشهور به آهن جگر کد نامزد ۱۲۱۴

۲-حسین ابراهیمی فرزند اسدا... کد نامزد ۱۲۱۵

۳-جواد اسماعیلی فرزند عباس کد نامزد ۱۲۱۶

۴-محمدرضا امیرحسنخانی فرزند عبدالرحمن مشهور به حسن خانی کد نامزد ۱۲۱۷

۵-روح ا... دوست حسینی فرزند محمدکاظم کد نامزد ۱۲۴۵

۶-مهدی زمانی فرزند محمد کد نامزد ۱۲۴۷

۷-احمد سبحانی فرزند سبحانقلی کد نامزد ۱۲۴۸

۸-جواد شیبانی فرزند محمدرضا کد نامزد ۱۲۴۹

۹-میثم شیخی زاده فرزند محمد حسین کد نامزد ۱۲۵۱

۱۰-سید هاشم طبسی فرزند سید جعفر کد نامزد ۱۲۵۴

۱۱-محمدعلی عبدا... زاده فرزند اسماعیل کد نامزد ۱۲۵۶

۱۲-سید مجتبی عراقی زاده فرزند سید حجت کد نامزد ۱۲۵۷

۱۳-مجتبی محمدیان فرزند محمدعلی کد نامزد ۱۲۶۲

۱۴-سید محمد مهدی مهاجریان مقدم فرزند سید ابراهیم کد نامزد ۱۲۶۴

۱۵-مجید نصیرایی فرزند ابراهیم کد نامزد ۱۲۶۷

۱۶-محمد اسماعیل یعقوب زاده فرزند رجبعلی کد نامزد ۱۲۶۸

* لیست نهایی نامزدهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه:

۱- محمداسمعیل اعزازی

۲- نظر افضلی

۳- فاطمه بارانی خالص

۴- محمدحسین پرنده

۵-محمدحسین زارعی

۶- علیرضا کرباسچی

۷- مهدی محمدی

۸- مهدی مؤدی

۹- مهدی مؤمنی

۱۰- احمد نجمی پور

۱۱- حسین رضا نخعی

۱۲- مصطفی نخعی

۱۳- مراد هاشم زهی

*لیست نهایی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه قاین و زیرکوه به شرح ذیل است:

۱- فرهاد فلاحتی

۲- محمدحسن احمدپور

۳- علی اسماعیلی

۴- محمدحسن اکبری‌مطلق

۵- مهدی بلوطی

۶- ابوالفضل بهزادی‌فر

۷- محمدرضا حسنی

۸- تقی زارع

۹- محمدرضا عرب‌پور

۱۰- محسن علوی قاینی

۱۱- حسین فروزان‌نژاد

۱۲- محمدعلی قوی

۱۳- جواد هروی

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید