برخورد قاطع پلیس‌ با مخلان نظم و امنیت در انتخابات | اتاق خبر
کد خبر: 318998
تاریخ انتشار: 30 بهمن 1394 - 03:36
فرمانده انتظامی رودبار جنوب عنوان کرد
فرمانده انتظامی رودبار جنوب گفت: پلیس‌ با اشرافیت اطلاعاتی لازم در فضاهای حقیقی و مجازی مسائل انتخاباتی را به‌خوبی رصد و با مخلان نظم و امنیت قاطعانه برخورد می‌کند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس از رودبار جنوب، نادعلی قزلباش عصر امروز در جمع خبرنگاران ضمن تاکید بر اهمیت برگزاری هر چه با شکوه‌تر انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه اظهار داشت: هدف پلیس برگزاری انتخاباتی آرام با امنیت کامل است.

وی بیان داشت: پلیس‌ امنیت عمومی و فتا با اشرافیت اطلاعاتی لازم در فضاهای حقیقی و مجازی مسائل انتخاباتی را به‌خوبی رصد و با مخلان نظم و امنیت انتخابات قاطعانه برخورد می‌کند.

قزلباش اذعان داشت: در برخی موارد افرادی ناآگاه مورد سوء‌استفاده گروه یا جناحی خاص قرار گرفته و قصد بر هم زدن نظم و امنیت انتخابات به‌نفع آن جناح را دارند که باید ضمن پیش‌بینی این مورد با چنین افرادی طبق قانون با قاطیت برخورد کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان رودبار جنوب با تاکید بر رعایت اصل بی‌طرفی ماموران پلیس در انتخابات و با بیان اینکه کارکنان پلیس حق جانب‌داری و دخالت در انتخابات را ندارند، تصریح کرد: بر اساس قانون هیچ‌یک از نیروهای نظامی و انتظامی حق طرفداری و جانبداری از کاندیدها را ندارند و باید تمرکز تمام رده‌ها بر برنامه‌ریزی برای برگزاری امن و آرام این رویداد ملی باشد.

وی بیان داشت: اعتقاد ما بر این است که امنیت انتخابات و آرامش برگزاری آن می‌تواند در اقتدار جمهوری اسلامی تاثیرگذار بوده و به تعبیر دیگر مصونیت کشور را در برابر تهدیدات خارجی به دنبال داشته و قدرت ملی، نظامی و دفاعی ما را افزایش دهد.

قزلباش خاطرنشان کرد: پلیس با تلاش برای فراهم کردن امنیت و همچنین احساس امنیت به عنوان یک اصل اساسی که موجب حضور حداکثری مردم در انتخابات است برای مقابله با هرگونه ناامنی در انتخابات با برنامه‌های منظم و از پیش تهیه شده از آمادگی لازم برخوردار است و خط قرمز پلیس در انتخابات رعایت قانون و بی‌طرفی است.

کد: 94108

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید