مبادا صندوق‌های رأی محل دفن دین شود | اتاق خبر
کد خبر: 318999
تاریخ انتشار: 30 بهمن 1394 - 06:47
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد:
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: همه تلاش ما در راستای حفظ دین است مبادا صندوق‌های رأی محل دفن دین شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزای فارس از گچساران، آیت‌الله سیدشرف‌الدین ملک‌حسینی عصر امروز در نخستین نطق انتخاباتی خود در این شهرستان با اشاره به اهمیت انتخابات اظهار کرد: حضور در انتخابات و رأی دادن به کاندیداها هر کسی که باشد، رأی به نظام جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه است.

وی افزود: مجلس مهم‌ترین محل تصمیم‌گیری و قانون‌گذاری است که اگر قانون‌گذاری صحیح و منطقی باشد جامعه از مشکلات خود خارج می‌شود.

کاندیدای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری با اشاره به برخی خصوصیات نمایندگان اصلح تصریح کرد: مقام معظم رهبری شاخصه‌های نمایندگان مجلس شورای اسلامی را تشریح و با این اقدام چراغ‌های هدایت و شناخت راه درست را روشن کردند.

ملک‌حسینی افزود: برای پیشرفت و توسعه جامعه راهی جز انتخاب نماینده اصلح وجود ندارد.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه نباید به کاندیداها توهین کرد، گفت: توهین به کاندیداها توهین به مردم و جامعه است و اگر به کاندیداها توهین شود این امر مصداق بارز توهین به شخصیت خودمان است.

ملک‌حسینی با بیان اینکه همه ما از خانواده انقلاب هستیم، بیان کرد: کاندیداها نیز نباید به همدیگر توهین کنند زیرا این عمل آنها توهین به شعور مردم است.

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه همه تلاش ما در راستای حفظ دین است، گفت: صندوق‌های رأی ناموس سیاسی مردم است مبادا این صندوق‌ها محل دفن دین ما شود.

کد: 94108

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید