یک نفر به لیست کاندیداهای اصولگرایان لرستان اضافه شد | اتاق خبر
کد خبر: 319125
تاریخ انتشار: 30 بهمن 1394 - 19:43
عضو شورای همگرایی اصولگرایان لرستان از اضافه شدن یک نفر به لیست کاندیداهای اصولگرای حوزه انتخابیه بروجرد و اشترینان خبر داد.

 

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر ابراهیم بارانی بیرانوند  با اعلام لیست کاندیداهای مورد حمایت اصولگرایان برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در برخی حوزه های انتخابیه لرستان اظهار داشت: شورای همگرایی اصولگرایان لرستان لیست کاندیداهای اصولگرای چهار حوزه انتخابیه لرستان را اعلام کرده است.

وی اسامی کاندیداهای مورد حمایت اصولگرایان در حوزه انتخابیه بروجرد را علاءالدین بروجردی، بهرام بیرانوند و عباس گودرزی عنوان کرد و گفت: همچین کاندیدای اصولگرای مورد حمایت شورای همگرایی اصولگرایان لرستان در حوزه انتخابیه دورود و ازنا حسین گودرزی است.

عضو شورای همگرایی اصولگرایان لرستان کاندیدای مورد حمایت این شورا در حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان را علی امامی راد معرفی کرد و گفت: همچنین کاندیدای مورد حمایت شورای همگرایی اصولگرایان در حوزه انتخابیه پلدختر نیز سید حمید رضا کاظمی است.

بارانی به روند بررسی شورای همگرایی اصولگرایان لرستان برای انتخاب کاندیداهای مورد حمایت این شورا در حوزه انتخابیه خرم آباد و دوره چگنی، سلسله و دلفان و الیگودرز اشاره کرد و گفت: در حال حاضر بررسی های شورا در این رابطه در حال انجام بوده و به زودی کاندیداهای اصولگرای مورد حمایت در این سه حوزه انتخابیه اعلام می شوند.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید