دیدار با عوامل فیلمی که ۱۵ سال پیش ساخته شد | اتاق خبر
کد خبر: 319295
تاریخ انتشار: 1 اسفند 1394 - 09:13
خبرآنلاین نوشت: آیین دیدار با عوامل فیلم سینمایی «بیست و یک اینچ» که پس از گذشت ۱۵ سال از زمان ساخت آن قرار است در گروه هنر و تجربه به نمایش در بیاید روز شنبه ۱ اسفند در موزه سینما برگزار می‌شود.

اتاق خبر - آيين ديدار با عوامل اين فيلم، طبق روال هميشگي برنامه‌هاي گروه هنر و تجربه ساعت ٢٠  با حضور هنرمندان و اصحاب رسانه در موزه سينما برگزار خواهد شد.

این پروژه سینمایی ، پس از گذشت ١٥ سال از توليد آن اكران خود را در گروه هنر و تجربه آغاز كرده و در خلاصه داستان این اثر آمده ؛ در زمان پخش یک مسابقه زنده تلویزیونی، یک گروه، افرادی را که درون استودیو پخش مسابقه حضور دارند، به گروگان می‌گیرند. گروگان گیرها قصد دارند به هرترتیب شده جلوی قطع شدن برنامه‌ را بگیرند.

ابوذر صفاریان در زمینه نقاشی و سینما تحصیل کرده و در دهه ۷۰ چند فیلم کوتاه ساخته‌است. او فیلم «بیست و یک اینچ» را در اواخر دهه‌ی ۷۰، به‌صورت دیجیتال ساخت. او در کنار فیلم‌سازی، موسیقی فیلم‌های «باغهای کندولوس» و«اشکان و انگشتر متبرک و چند داستان دیگر» را هم ساخته‌است.

در فیلم سینمایی «بيست و يك اينچ» بهروز جلیلی، رضا ابری، مرتضی نجاتی، احمد ولیان، بهمن هاشمی رضا معدنی پور، رضا زنجانیان وفا، یاسر انتظامی ، محمدرضا کشمیری، چیا بابامیری، مهران گل محمدی، مهناز افشار، میترا علیزاده، لیلازینعلی، شهره یگانه، احمد بهرامی، علی قهرمانی، محمدحیدری و محسن اویسی به ایفای نقش پرداخته اند.

از دیگر عوامل این فیلم می‌توان به مجری طرح: موسسه فرهنگی هنری الهام فیلم، نویسندگان : ابوذر صفاریان، محمد لطفعلی ، مدیر تصویربرداری: مرتضی هدایی ، تصویربرداران: مرتضی قیدی، رضا طاهری جم، دستیار اول کارگردان: بهمن دادفر ، دستیار دوم کارگردان: سپهر سبحانفر، مدیر تولید: رضا زنجانیان، طراح صحنه: فرهاد ویلکیجی، موسیقی و خواننده تیتراژ: ابوذر صفاریان و طراح گریم: فریدون پور خلیق و مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی : میثم محمدی اشاره کرد.

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید