انصراف یک نامزد انتخابات مجلس در البرز به نفع ائتلاف اصولگرایان | اتاق خبر
کد خبر: 319494
تاریخ انتشار: 1 اسفند 1394 - 19:23
دبیر شورای ائتلاف اصولگرایان استان البرز از انصراف یک نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی به نفع جناح اصولگرا در این استان خبر داد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر علیرضا طهان از انصراف دکتر رضا وفایی مهر نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: این نامزد به‌منظور حفظ وحدت کلمه و رعایت مصالح ملی و پایبندی به میثاق‌نامه انصراف خود را از داوطلبی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه کرج اعلام کرد.

وی در ادامه با اشاره به جلسات متعددی که شورای ائتلاف اصولگرایان استان البرز در راستای رسیدن به اجماع برگزار کرده است اشاره کرد و گفت: این شورا در حال رایزنی با نامزدهای اصولگرای استان است تا به نفع ۳ کاندیدای اعلام شده از سوی این شورا کناره گیری کرده و به نفع جبهه اصولگرا انصراف خود را اعلام کنند.

دبیر شورای ائتلاف اصولگرایان استان البرز در ادامه لیست کاندیداهای شورای ائتلاف اصولگرایان در استان البرز را اعلام کرد و گفت: این شورا در انتخابات مجلس شورای اسلامی از رشید جلالی و طاهره پورشمسیان در حوزه انتخابیه کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا و همچنین از علی حدادی در حوزه انتخابیه ساوجلاغ، نظرآبا و طالقان حمایت می کند.

طهان در پایان از همه مردم خواست با حضور حداکثری در پای صندوق های رای حماسه ای دیگر را خلق کنند.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید