سیاسیون دست به قلم بردند؛ چهره انتخابات آرایش شد-2 | اتاق خبر
کد خبر: 319514
تاریخ انتشار: 1 اسفند 1394 - 22:10
همه چیز در مورد لیست‌های انتخاباتی؛
یک هفته مانده به انتخابات سیاسیون و احزاب دست‌به‌قلم بردند تا چهره انتخابات را آرایش کنند، انتشار لیست‌های مختلف سیاسی این روزها رنگ دیگری به تبلیغات انتخاباتی بخشیده است.

جزئیاتی از آرایش سیاسی انتخابات در برخی استان‌ها(این جداول تکمیل می‌شود)

نام استان

نام حوزه های انتخابیه

تعداد کاندیداها

کاندیداهای مورد حمایت اصلاح طلبان

کاندیداهای مورد حمایت اصولگرایان

کاندیداهای شاخص مستقل

کاندیداهای سایر لیستها

 

تهران

تهران، شهرستان های ری، شمیرانات، اسلامشهر، پردیس

۱۱۲۱

محمدرضا عارف، فریده اولاد قباد، محمدرضا بادامچى، کاظم جلالى، سهیلا جلودار زاده، فاطمه‌السادات حسینى، الیاس حضرتى، غلامرضا حیدرى، فاطمه ذوالقدر، علیرضا رحیمی، ابوالفضل سروش، فاطمه سعیدى، پروانه سلحشور، علی نوبخت، طیبه سیاووشى، مهدى شیخ، محمود صادقى، محسن علیجانى زمانى، محمدجواد فتحى، مصطفى کواکبیان، احمد مازنى، پروانه مافى، علیرضا محجوب، داوود محمدى، على مطهرى، سید فرید موسوى، محمدرضا نجفى، بهروز نعمتى، محمدعلى وکیلی، عبدالرضا هاشم‌زائى

غلامعلی حداد عادل، مرتضی آقا تهرانی، فاطمه آلیا، یحیی آل اسحاق، سید محمدحسن ابوترابی فرد، لاله افتخاری، زهره الهیان، مهرداد بذرپاش، احمد توکلی، محمد نبی حبیبی، پرویز داودی، مجتبی رحماندوست، فاطمه رهبر، علیرضا زاکانی، محمد سلیمانی، زهره طبیب زاده نوری، محمدجواد عامری شهرابی، حجت‌الله عبدالملکی، لطف‌الله فروزنده، سید علی قریشی، اسماعیل کوثری، غلامرضا مصباحی مقدم، حسین مظفر، سید مسعود میر کاظمی، الیاس نادران، محمد ناظمی اردکانی، سید محمود نبویان، بیژن نوباوه وطن، مرضیه وحید دستجردی، مهدی وکیل پور

 

 

ورامین، قرچک و پیشوا

۳۱

محسن ضرغام

سید حسین نقوی حسینی

 

 

پاکدشت

۱۷

محمد قمی

فرهاد بشیری

 

 

رباط کریم بهارستان

۳۱

 

 

 

 

شهریار، ملارد و شهر قدس

۲۲

 

 

 

 

دماوند و فیروزکوه

۲۵

 

 

 

 

 

نام استان

نام حوزه های انتخابیه

تعداد کاندیداها

کاندیداهای مورد حمایت اصلاح طلبان

کاندیداهای مورد حمایت اصولگرایان

کاندیداهای شاخص مستقل

کاندیداهای سایر لیستها

 

چهارمحال و بختیاری

شهرکرد، سامان، بن و فرخ شهر 

 ۱۳

 اردشیر نوریان 

   سید سعید زمانیان

 

 

فارسان

۱۸

علی کاظمی باباحیدری 

قدرت الله حمزه

 

 

 بروجن

۲۰

حمید شفیع زاده 

    -

 

 

 لردگان

۱۶

 

محمد محمودی، نیازعلی انصاریان، مسعود میرزایی، داود توحیدی و غلامرضا جمالی ارمندی

 

 

 

نام استان

نام حوزه های انتخابیه

تعداد کاندیداها

کاندیداهای مورد حمایت اصلاح طلبان

کاندیداهای مورد حمایت اصولگرایان

کاندیداهای شاخص مستقل

کاندیداهای سایر لیستها/

حزب اعتدال و توسعه

خراسان جنوبی

بیرجند، خوسف، درمیان

 

حمید آیتی

حجت الاسلام سیدمحمدباقر عبادی

 

حمید آیتی

نهبندان و سربیشه

 

محمداسماعیل اعزازی

نظر افضلی

 

در حال تصمیم گیری

طبس، فردوس، بشرویه، سرایان

 

حسین ابراهیمی

در حال تصمیم گیری

 

در حال تصمیم گیری

قائنات

 

 

فرهاد فلاحتی

 

علی اسماعیلی

 

نام استان

نام حوزه های انتخابیه

تعداد کاندیداها

کاندیداهای مورد حمایت اصلاح طلبان

کاندیداهای مورد حمایت اصولگرایان

کاندیداهای شاخص مستقل

کاندیداهای سایر لیستها/

حزب اعتدال و توسعه

خراسان شمالی

بجنورد، مانه وسملقان، راز و جرکلان، کرمه و جاجرم

۳۳

علی قربانی و علی اکبری

موسی الرضا ثروتی و قاسم جعفری

 

 

شیروان

۹

قربانعلی اسدی

علی جدی

 

 

اسفراین

۱۶

محمدرضا حاتمی

هادی قوامی

 

 

 

نام استان

نام حوزه های انتخابیه

تعداد کاندیداها

کاندیداهای مورد حمایت اصلاح طلبان

کاندیداهای مورد حمایت اصولگرایان

کاندیداهای شاخص مستقل

کاندیداهای سایر لیستها

خوزستان

آبادان

 

سیدحسین دهدشتی، غلامرضا فیروزی و فریده حمیدی

غلامرضا شرفی
سید محمد مولوی

 

 

ایذه/ باغ ملک

 

 

سید هادی طباطبایی

 

 

اهواز

 

همایون یوسفی، علی ساری و جواد کاظم نسب الباجی

سید شکرخدا موسوی
ناصر سودانی

شبیب جویجری

سید شریف حسینی

سید احمد موسوی

 

دشت آزادگان

 

 

قاسم ساعدی

 

 

شوش

 

سید رسول موسوی

سید راضی نوری

 

 

ماهشهر/ امیدیه

 

علی دژمان

حبیب آقاجری

 

 

مسجد سلیمان

 

 

علیرضا ورناصری

 

 

رامهرمرز

 

شمس الله بهمئی

 

 

 

شادگان

 

هاشم خنیفری

حجت الاسلام مجید ناصری نژاد

 

 

بهبهان

 

محمدرضا ضرغامی

 

 

 

خرمشهر

 

صالح سواریان زاده

 

 

 

اندیمشک

 

 

فریدون حسنوند

 

 

 

نام استان

نام حوزه های انتخابیه

تعداد کاندیداها

کاندیداهای مورد حمایت اصلاح طلبان

کاندیداهای مورد حمایت اصولگرایان

کاندیداهای شاخص مستقل

کاندیداهای سایر لیستها

زنجان

ابهر/ خرمدره/ سلطانیه

۲۳

 

محمدرضا خانمحمدی

 

 

خدابنده

۲۰

رضوی

حجت الاسلام  سید محمدعلی موسوی سجاسی

 

 

زنجان/ طارم

۴۸

کریم خانمحمدی/ سید افضل موسوی

محمد اسماعیلی/ سیروس میانجی

 

 

ماهنشان/ ایجرود

۱۷

 

حجت الاسلام علی باقری

 

 

 

نام استان

نام حوزه های انتخابیه

تعداد کاندیداها

کاندیداهای مورد حمایت اصلاح طلبان

کاندیداهای مورد حمایت اصولگرایان

کاندیداهای شاخص مستقل

کاندیداهای سایر لیستها

سمنان

سمنان/ مهدیشهر/ سرخه

۱۵

 

جواد خسروی

 

 

شاهرود/ میامی

۲۲

 

سید حسن حسینی

 

 

دامغان

۱۴

 

 

 

 

گرمسار/ آرادان

۱۱

 

 

 

 

 

نام استان

نام حوزه های انتخابیه

تعداد کاندیداها

کاندیداهای مورد حمایت اصلاح طلبان

کاندیداهای مورد حمایت اصولگرایان

کاندیداهای شاخص مستقل

کاندیداهای سایر لیستها

سیستان و بلوچستان

زابل

۲۱

 

 

 

 

خاش

۷

 

 

 

 

سراوان

۸

 

 

 

 

ایرانشهر

۲۵

 

 

 

 

چابهار

۲۷

 

 

 

 

زاهدان

۴۱

 

حسینعلی شهریاری

 

 

 

نام استان

نام حوزه های انتخابیه

تعداد کاندیداها

کاندیداهای مورد حمایت اصلاح طلبان

کاندیداهای مورد حمایت اصولگرایان

کاندیداهای شاخص مستقل

کاندیداهای سایر لیستها

فارس

شیراز

 

بهرام پارسایی، فرج الله رجبی، مهدی شیخ موحد ومسعود رضایی

 

جعفرقادری، فریدون عباسی، حسین نجابت و احمد رضا دستغیب

 

محمدی کشکولی، دهقان فارسی، معصومه زارع، علی احمدی

 

 

 

نام استان

نام حوزه های انتخابیه

تعداد کاندیداها

کاندیداهای مورد حمایت اصلاح طلبان

کاندیداهای مورد حمایت اصولگرایان

کاندیداهای شاخص مستقل

کاندیداهای سایر لیستها

قزوین

قزوین- آبیک و البرز

۴۴

سیده حمیده زرآبادی

حجت‌الاسلام سید مرتضی حسینی و فاطمه محمد بیگی

لطف‌الله سیاهكالی مرادی، نادر شیروان، عباسی فلاح، امیرعباس آقایی، محمد نبی حسنی پور و... و.

 

بوئین‌زهراو آوج

۲۰

مرد علی نوروزی، محسن آقا علیخانی، مجید درویش حسینی و رضا شاه‌محمدی گل‌رخ

روح‌الله عباسپور

بهمن لامعی رامندی، حسین محمدرضایی، رضا محمدرضایی، محمدابراهیم عسگری و ...

 

تاکستان

۱۵

بهمن طاهرخانی

احمدعلی رحمانی، رجب رحمانی

جمشید طاهرخانی، زهرا مهدی بیگی، مرتضی نوری، حسین ورسه مهدی رحمنی، سیده ندا ابراهیمی، خیرالله بیگدلو و ماریا رحمانی

 

 

نام استان

نام حوزه های انتخابیه

تعداد کاندیداها

کاندیداهای مورد حمایت اصلاح طلبان

کاندیداهای مورد حمایت اصولگرایان

کاندیداهای شاخص مستقل

 کاندیداهای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

قم

قم

۸۴

 

علی لاریجانی، علی بنایی و نصرت الله شادنوش

 

امیرآبادی فراهانی، حجت الاسلام مجتبی ذوالنور و حجت الاسلام رضا عراقی آشتیانی

 

علی لاریجانی، حجت الاسلام محمدرضا آشتیانی، حجت الاسلام علی بنایی

 

 

نام استان

نام حوزه های انتخابیه

تعداد کاندیداها

کاندیداهای مورد حمایت اصلاح طلبان

کاندیداهای مورد حمایت اصولگرایان

کاندیداهای شاخص مستقل

کاندیداهای سایر لیستها

کرمان

کرمان و راور

۳۶

زهره سالاری و غلام عباس نوذری

محمدمهدی زاهدی و محمدرضا پور ابراهیمی

 

 

رفسنجان و انار

۲۵

 

سید محمد حسینی

 

 

سیرجان و بردسیر

۲۰

 

 

 

 

بم، ریگان، فهرج و نرماشیر

۹

حبیب‌الله نیکزاری

حجت الاسلام موسی غضنفری

 

 

شهر بابک

۱۰

علی اسدی

حسین فتاحی

 

 

زرند و کوهبنان

۱۵

حسین امیری

حسن رحمانی

 

 

رابر، بافت و ارزوئیه

۱۶

علیبرز بختیاری

علیرضا منظری توکلی

 

 

کهنوج، منوجان، قلعه گنج، فاریاب، رودبار

 

۱۳

احمد حمزه

 

 

 

جیرفت و عنبرآباد

۹

ذبیح‌الله اعظمی

 

 

 

 

نام استان

نام حوزه های انتخابیه

تعداد کاندیداها

کاندیداهای مورد حمایت اصلاح طلبان

کاندیداهای مورد حمایت اصولگرایان

کاندیداهای شاخص مستقل

کاندیداهای سایر لیستها

کهگیلویه و بویراحمد

کهگیلویه/ بهمئی/ چرام و لنده

۳۰

علی کامرانی

 

حجت الاسلام سید محمد موحد

 

گچساران/ باشت

۹

غلامرضا تاج گردون

علی فولادی وندا

 

 

بویراحمد/ دنا

۲۹

 

ستار هدایت خواه

حجت الاسلام رجایی نسب/ روشنفکر/ نیکبخت

غلام محمد زارعی/ حزب اعتدال

 

نام استان

نام حوزه های انتخابیه

تعداد کاندیداها

کاندیداهای مورد حمایت اصلاح طلبان

کاندیداهای مورد حمایت اصولگرایان

کاندیداهای شاخص مستقل

کاندیداهای سایر لیستها

گلستان

گرگان/ آق قلا

۴۱

نور محمد تربتی نژاد/عبدالغفار رادمهر / نبی الله هزارجریبی

سید علی طاهری/ عیسی امامی

 

 

کردکوی/ بندرگز/ نوکنده/ ترکمن/ گمیشان

۱۸

رامین نورقلی پور

رحمت جلالی

 

 

علی آباد کتول

۱۱

 

رحمت‌الله نوروزی

 

 

گنبد کاووس

۱۸

 

سلیمان عباسی

 

 

رامیان/ آزادشهر

۲۱

غلامعلی کوهساری

رضا صابری

 

 

کلاله/ مینودشت

گالیش/ مراوتپه

۳۰

دکتر شهمرادی

 

 

 

 

 

نام استان

نام حوزه های انتخابیه

تعداد کاندیداها

کاندیداهای مورد حمایت اصلاح طلبان

کاندیداهای مورد حمایت اصولگرایان

کاندیداهای شاخص مستقل

کاندیداهای سایر لیستها

گیلان

رشت

۵۵

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، محمدصادق حسنی جوریابی، سیدحسن واحدی واعظ

 

 

 

رودبار

۱۶

 

عباس صفایی

 

 

شفت و فومن

۱۱

 

خلیل بهروزی فر

 <

کلید واژه ها :
نظرات
پربازدید