مهمترین رسالت پلیس افتخاری امر به معروف و نهی از منکر است | اتاق خبر
کد خبر: 319531
تاریخ انتشار: 1 اسفند 1394 - 22:47
فرمانده انتظامی استان همدان:
فرمانده انتظامی استان همدان یکی از مهمترین رسالت های پلیس افتخاری را امر به معروف و نهی از منکر برشمرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، سردار حاجی محمد مهدیان نسب بعدازظهر شنبه در جمع اعضای پلیس افتخاری امنیت را یک تولید اجتماعی دانست و افزود: امنیت را مردم تولید می کنند و پلیس با تمامی توان از آن محافظت می کند چرا که امنیت بستر ساز رشد، توسعه و اعتلای جامعه در تمامی ابعاد است.

وی افزود: یکی از تدابیر نیروی انتظامی در راستای جلب مشارکت مردم برابر قانون استفاده از ظرفیت پلیس افتخاری در انجام ماموریت هاست که با تلاش دست اندرکاران انتظامی استان در این بخش، تعداد یک هزار و ۴۵۰ نفر پلیس افتخاری پس از بررسی صلاحیت های لازم جذب شده اند.

وی بیان داشت: ۵۶ درصد این افراد دارای مدرک تحصیلی دیپلم و مابقی دارای تحصیلات دانشگاهی هستند.

سردار مهدیان نسب پلیس افتخاری را یک پشتوانه اجتماعی برای پلیس دانست و افزود: این افراد پلیس را در انجام بهتر و مطلوب تر ماموریت ها در جامعه یاری می کنند.

فرمانده انتظامی استان همدان با اشاره به فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر گفت: یکی از مهمترین رسالت های پلیس افتخاری در جامعه اهتمام به فریضه امر به معروف و نهی از منکر است که امیدواریم با استفاده از این ظرفیت در توسعه امنیت پایدار و احساس امنیت گام های موثری برداریم.

فرمانده انتظامی استان همدان همچنین از آمادگی کامل پلیس استان در راستای تامین نظم و امنیت انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری خبر داد.

سردار مهدیان نسب گفت: اقدامات امنیتی و انتظامی کامل و مطلوب برای برگزاری انتخابات پیش بینی شده و ۹۳۰۰ نفر از اعضای سپاه، بسیج و نیروی انتظامی و پلیس افتخاری در تامین نظم، امنیت و حفاظت از شعب اخذ رای در نظر گرفته شده اند.

وی افزود: در تلاش هستیم تا یک محیط امن و آرام را برای حضور حداکثری مردم استان در پای صندوق های رای فراهم و انتخابات بسیار خوبی را در سطح استان برگزار کنیم.

سردار مهدیان نسب بیان داشت: تاکنون مورد خاصی در حوزه های انتخاباتی استات گزارش نشده و همه قانونمند به دنبال این هستند تا با تبلیغات سالم حضور حداکثری را در انتخابات فراهم کنند.

فرمانده انتظامی استان همدان بیان داشت: جلسات توجیهی با حضور مسوولان قضایی، سپاه، اداره اطلاعات و دست اندرکاران برای کاندیداها و نمایندگان آنها در استان برگزار شد که امیدوارم انتخابات پرشوری را با حضور حداکثری مردم پیش رو داشته باشیم.

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید