لزوم مشارکت دستگاه‌های اداری در اجرای ورزش‌ همگانی در قم | اتاق خبر
کد خبر: 319559
تاریخ انتشار: 2 اسفند 1394 - 08:37
استاندار قم تأکید کرد:
استاندار قم ورزش‌های همگانی را موجب وفاق و همپوشانی مردم دانست و گفت: این ورزش‌ها باید با حضور خانواده‌ها صورت بگیرد و دستگاه‌های استان در اجرا و متولی بودن آن شریک باشند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، سید محمد صادقی عصر شنبه در جلسه شواری ورزش همگانی استان قم که در تالار امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد، در ابتدا به راهپیمایی ۲۲ بهمن اشاره کرد و اظهار داشت: در این روز شاهد حضور باشکوه مردم بودیم که این اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را بار دیگر به دنیا نشان داد.

وی گفت: همه کسانی که در راهپیمایی شرکت کردند بار دیگر حضور پر شور خود را در انتخابات هفتم اسفندماه به نمایش خواهند گذاشت و نشان می‌دهند که همگان برای تثبیت اعتبار نظام همیشه در صحنه هستند.

نامزد‌های انتخابات با رعایت قوانین دیدگاه‌های خود را ارائه دهند

استاندار قم، تصریح کرد: امیدواریم نامزد‌های انتخابات با رعایت قوانین قانونی و اخلاقی به ارائه دیدگاه‌های خود بپردازند و مردم نیز در فضایی آرام بتوانند انتخاب خود را انجام دهند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به ماده ۵۳ و یک درصد اعتبار مربوط به ورزش اشاره کرد و گفت: اداره ورزش و جوانان باید این موضوع را در چهارچوب قانون و در جهت ارتقای ورزش استان پیگیری نماید.

صادقی بر رونق ورزش همگانی تأکید کرد و گفت: ورزش همگانی موجب وفاق ملی، همپوشانی و مشارکت جمعی می‌شود و می‌تواند ارتقای سطح سلامت جسمی و روحی مردم را به دنبال داشته باشد.

ورزش همگانی خانوادگی باشد

وی عنوان کرد: باید به سمتی برویم که ورزش همگانی خانوادگی باشد چرا که با حضور خانواده‌ها شکوه بیشتری خواهد یافت و صدا و سیما و رسانه‌ها باید در تبلیغات اینگونه ورزش‌ها نقش پررنگی ایفا نمایند.

استاندار قم ادامه داد: در تقسیم بندی ورزش‌های همگانی باید یک نوبت گذاری برای دستگاه‌ها صورت بگیرد تا در اجرا و متولی بودن آن شریک شوند.

وی تأکید کرد: ورزش‌های همگانی ارتقای سلامتی و شادابی جامعه را به دنبال خواهد داشت و باید بکوشیم تا با حضور خود جهت اجرای این مهم در نتیجه‌ای که خواهد گذاشت سهیم باشیم.

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید