انصراف یک کاندیدا واضافه شدن دو دواطلب نمایندگی مجلس در زنجان | اتاق خبر
کد خبر: 319601
تاریخ انتشار: 2 اسفند 1394 - 13:10
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری زنجان خبرداد:
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری زنجان گفت: با انصراف یک کاندیدا و جابجایی دو دواطلب تعداد کاندیداهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در این استان ۱۰۷ نفر رسید.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، بهروز مهدوی افزود: در لیست اولیه تعداد کاندیداهای تائید صلاحیت شده برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان زنجان  ۱۰۹ نفر اعلام‌شده بود که شورای نگهبان قطعی شدن تأیید صلاحیت ۱۰۴ نفر را اعلام کرده بود.

وی ادامه داد: با انصراف یک کاندیدا و اضافه شدن دو دواطلب تعداد کاندیداهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در این استان  ۱۰۷ نفر رسید.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری زنجان ادامه داد: امروز با  انتقال حوزه انتخابیه محمد سلطانی از تهران به حوزه انتخابیه خدابنده  و  سید مرتضی خاتمی به حوزه انتخابیه ماهنشان، ایجرود و قلتوق موافقت شد.

مهدوی افزود: ابوالفتوح ناطقی‌خمسه  از ادامه حضور در رقابت‌های انتخاباتی مجلس در حوزه انتخابیه خدابنده انصراف دادند.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری زنجان  ادامه داد:  دیروز  نیز سید افضل موسوی از حوزه انتخابیه زنجان و طارم به همراه احمد کرمی از حوزه انتخابیه ماه‌نشان و ایجرود که پیش‌ازاین رد صلاحیت شده بودند مورد تأیید شورای نگهبان قرار گرفتند و سید ابوالحسن رضوی که حوزه انتخابیه خود را از تهران به خدابنده تغییر داده بود مورد موافقت قرار گرفت.

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید