ترکیب مانند مجلس پنجم در انتخابات پیش بینی می‌کنیم | اتاق خبر
کد خبر: 319607
تاریخ انتشار: 2 اسفند 1394 - 13:38
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی:
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت:در انتخابات پیش رو ترکیبی از اصول گرایان و اصلاح طلبان مانند مجلس پنجم پیش بینی می‌کنیم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر٬ حمیدرضا ترقی شنبه شب در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: احزاب و گروه‌های سیاسی شایستگان را به مردم معرفی کنند.

وی با بیان اینکه این انتخابات در سرنوشت و عرصه بین المللی نقش بسزایی دارد٬ اظهار کرد: همگی باید با رقابت سالم و پرهیز از تخریب دیگران بلوغ سیاسی خود را در این مقطع از تاریخ انقلاب نشان دهند.

ترقی ادامه داد: امید است به دور از رفتارهای احساسی و بر اساس عقلانیت رقابتی سالم را پشت سر بگذاریم.

وی با بیان اینکه در این انتخابات اقبال مردم و انتخاب شدگان بسیار قابل توجه است٬ افزود: همچنین تلاش دشمن برای ضربه به روند برگزاری انتخابات نیز بیشتر است.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: انتظار می‌رود در انتخابات پیش رو مردم با هوشیاری نمایندگان صالح را انتخاب کنند.

نفوذ دشمن حساسیت انتخابات را بیشتر می‌کند

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: برخی کشورهای استکباری در مسائل گوناگون ایران دخالت کرده و عده‌ای را نیز فریب می‌دهند.

وی با اشاره به فعالیت برخی رسانه‌ها همسو با اهداف دشمن اظهار کرد: برخی خبرگزاری‌ها را مانند بی بی سی برای ترویج حزب‌های سیاسی و حمایت از برخی اشخاص تشوبق می‌کنند.

ترقی با بیان اینکه نفوذ دشمن حساسیت انتخابات را بیشتر می‌کند٬ افزود: این درحالی است که اقدامات دشمن در طی چند روز انگیزه مردم را برای مشارکت در پای صندوق‌های رأی و دقت در انتخات را بالا برده است.

وی ادامه داد: امید است مردم شریف ایران باری دیگر با حضور حداکثری در انتخابات به خواسته‌های آمریکا و صهیونیسم نه گفته و آن‌ها را ناامید کنند.

ترکیبی  مانند مجلس پنجم در انتخابات پیش بینی می‌کنیم

ترقی با اشاره به مشکلات موجود در جامعه بیان کرد: امروز به لحاظ مشکلات اقتصادی و گرفتاری‌هایی که مردم قبل و بعد از برجام دارند و باقی مانده توجه به مطالبات اقتصادی ایجاب می‌کند افرادی توانمند، کارآمد، دارای عناصر تشخیص و متدین با ریل گذاری برای دولت و نظارت بیشتر بر عملکرد آن این مشکلات را برطرف کنند.

وی ادامه داد: همچنین نمایندگان با تحقق اقتصاد مقاومتی و پیدا کردن راهکارهای خروج از رکود و تورم زمینه و جهش اقتصادی در کشور را فراهم کنند.

ترقی با اشاره به وضعیت حوزه‌های انتخاباتی در حوزه اصولگرایی٬ اظهار کرد: تقریباً در همه حوزه‌های انتخابی سطح کشور لیست اصول گرایان مشخص شده است.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: در انتخابات پیش رو ترکیبی از اصول گرایان و اصلاح طلبان مانند مجلس پنجم را پیش بینی می‌کنیم.

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید