افزایش حقوق مربیان فنی و حرفه‌ای از اسفند | اتاق خبر
کد خبر: 319838
تاریخ انتشار: 3 اسفند 1394 - 03:32
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران از افزایش دریافتی مربیان حق التدریس از این ماه خبر داد.

اتاق خبر: مجید تهرانیان امروز در یک نشست خبری درباره وضعیت مربیان حق التدریس فنی و حرفه‌ای و ساماندهی حقوق و دستمزد آنها گفت: مربیان فنی و حرفه ای حقوق و دریافتی مناسبی ندارند در صورتی که هم اکنون درآمد مشاغل فنی و نیروهای کار فنی در بازار کار بسیار بالا است لذا با تصمیمات اتخاذ شده از این ماه حقوق مربیان حق التدریس فنی و حرفه‌ای افزایش می‌یابد که نسبت به ماههای قبل تفاوت می کند.

بنا بر این گزارش به نقل از ایسنا ؛به گفته وی حقوق مربیان حق التدریس فنی و حرفه‌ای به حداقل حقوق وزارت کار هم نمی‌رسد و کسی با این حقوق اندک نمی‌تواند زندگی کند.

تهرانیان در ادامه مهمترین برنامه های سال آینده این سازمان را کیفیت بخشی به آموزشهای مهارتی، جلوگیری از موازی کاری‌ها و رقابت آموزشگاهها و حمایت از سرمایه‌گذاری‌های خصوصی عنوان کرد.

وی گفت: یکی از رویکردهای مهم سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور کیفیت بخشی به آموزشهای مهارتی و فنی و حرفه ای است و در صدد هستیم تا به سمت کیفی سازی آموزشها برویم حتی اگر آمار کمّی ما پایین بیاید و معتقدیم که دلیلی ندارد کاری را که مردم از عهده انجام آن بر می‌آیند به دولت بسپاریم.

94109

نظرات
ADS
ADS
پربازدید