عدم دخالت دادن سلیقه‌های شخصی در امر انتخابات | اتاق خبر
کد خبر: 319901
تاریخ انتشار: 3 اسفند 1394 - 06:04
رئیس دادگستری آذربایجان‌شرقی تاکید کرد
رئیس دادگستری آذربایجان‌شرقی عدم دخالت دادن سلیقه‌های شخصی در امر انتخابات را لازمه برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم دانست و گفت: برگزاری هر چه بهتر انتخابات در تمام نقاط استان را گامی موثر برای استقرار قانونمندی معرفی کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، حجت الاسلام و المسلمین حکمتعلی مظفری عصر امروز در جلسه ستاد انتخابات استان، با اشاره به اهمیت امر انتخابات در تعیین سرنوشت کشور، تلاش برای برگزاری هر چه بهتر انتخابات در تمام نقاط استان را گامی موثر برای استقرار قانونمندی معرفی کرد.

رئیس کل دادگستری استان آذربایجان‌شرقی توکل به خداوند متعال را لازمه ثمربخشی تلاش‌های گسترده‌ای دانست که از ماه‌ها قبل برای برگزاری پرشور انتخابات صورت گرفته است.

وی افزود: به گفته حضرت امام خمینی (ره) شرکت در انتخابات یک تکلیف الهی است و مقام معظم رهبری نیز انتخابات را حقی برای تمام آحاد ملت و آرای مردمی را حق الناس معرفی کردند در نتیجه شاهد تاکید مکرر بر اهمیت امر انتخابات هستیم.

مظفری، عدم دخالت دادن سلیقه‌های شخصی در امر انتخابات را لازمه برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم دانست و افزود: تمام تلاش دست اندرکاران امر انتخابات استان بر این محور استوار است و با توجه به تعبیر حضرت امام که فرمودند مجلس در راس امور است، انتظار می‌رود با درایت مردم اصلح‌ترین‌ها، راهی مجلس دهم شوند.

به گفته وی، سیستم قضایی استان از شهریور امسال، ستاد پیشگیری از جرائم و شعب خاص برای رسیدگی به جرائم انتخاباتی را در تمام شهرستان‌ها تشکیل داد.

مظفری از تشکیل 76 جلسه در ستادهای شهرستانی و 8 جلسه در ستاد استانی برای رسیدگی به تخلفات انتخاباتی، خبر داد.

کد: 94108

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید