برخورد قاطع با تخلف استفاده از امکانات دولتی در تبلیغات انتخاباتی | اتاق خبر
کد خبر: 319908
تاریخ انتشار: 3 اسفند 1394 - 06:32
دادستان عمومی و انقلاب قیروکارزین تأکید کرد
دادستان عمومی و انقلاب قیروکارزین بر برخورد قاطع دستگاه قضا با مدیران و کارمندانی که در ساعات اداری و یا با امکانات دولتی برای شخص خاصی تبلیغات می‌کنند، تأکید کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس از قیروکارزین، حجت‌الاسلام مصطفی توانی‌بلیانی عصر امروز در جمع مدیران و کارمندان ادارات قیروکارزین اظهار داشت: دستگاه قضایی با دقت نظر تمام تخلفات انتخاباتی از سوی نامزدها و هواداران آن‌ها را رصد و به‌صورت ویژه به تخلفات و جرائم انتخاباتی رسیدگی می‌‌کند.

وی بابیان این‌که این جلسه برای آگاه‌سازی مدیران و کارمندان دستگاه‌های اجرایی نسبت به وظایف قانونی خود در انتخابات توسط فرمانداری تدارک دیده‌شده افزود: دستگاه قضایی در برخورد با مخلان و عاملان بی‌نظمی در عرصه انتخابات مصمم و قاطع است.

توانی‌بلیانی گفت: با صراحت اعلام می‌کنیم دستگاه قضایی بدون هرگونه جانب‌داری فقط عمل به قانون را مورد تأکید قرار می‌دهد و تنها حرکت در مسیر قانون ملاک عمل خواهد بود.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قیروکارزین با تأکید بر این‌که کارمندان و مدیران دستگاه‌های دولتی نباید از چارچوب قانون خارج شوند افزود: تأمین آرامش و امنیت مردم در انتخابات پیش رو مهم‌ترین اصل برای دستگاه‌های قضایی و امنیتی است که امیدواریم در این دوره از انتخابات نیز با رعایت موازین قانونی و اخلاق انتخاباتی، مشارکت حداکثری مردم را شاهد باشیم.

وی در پایان با اشاره به این‌که استفاده از هرگونه امکانات و وسیله‌ای که جنبه دولتی دارد برای تبلیغات جرم است تصریح کرد: تبلیغات در ساعات اداری برای کاندیدایی خاص یا علیه وی، هتک حرمت و یا حیثیت نامزدها و یا تخریب و توهین به داوطلبان و تبلیغ علیه آنان در فضای مجازی، انجام هرگونه تبلیغات از رادیو، تلویزیون و استفاده از امکانات ادارات و شرکت‌های دولتی و تبلیغ از ناحیه نشریات و مطبوعات متعلق به دولت و هر وسیله‌ای که جنبه رسمی و دولتی دارد ممنوع و جرم بوده و با متخلفان برخورد می‌شود.

کد: 94108

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید