نشست مجمع عمومی شورای بازرگانی مشترک ایران و کره جنوبی | اتاق خبر
کد خبر: 320111
تاریخ انتشار: 4 اسفند 1394 - 02:52
گردهمایی انتخاب اعضای هیئت موسس و هیئت مدیره شورای بازرگانی مشترک ایران و کره جنوبی طی مجمع عمومی در مورخ دوم اسفند ماه سال جاری در اتاق ایران برگزار شد.

اتاق خبر: «فرزاد مهرانی»، سرپرست دبیرخانه اتاق ها و شوراهای مشترک، با تأکید بر لزوم افزایش سطح تعامل اتاق ها و شوراهای مشترک با بدنه اجرایی و مدیریتی اتاق ایران، از اعضای شورای بازرگانی مشترک ایران و کره جنوبی درخواست کرد که تعامل دوسویه خود با اتاق ایران را جزو سرفصل های مهم برنامه کاری خود قرار دهند و نسبت به تسهیل تجارت میان دو کشور و خدمات رسانی گسترده و باکیفیت مطلوب به اعضاء شورا اهتمام نمایند.

بنا بر این گزارش به نقل از اتاق ایران؛ مهرانی همچنین به نمایندگی از اتاق ایران برای همکاری ها و فعالیت های مشترک قول مساعدت داد و اطمینان خاطر داد که برای این منظور امکانات و ظرفیت های موجود اتاق ایران در اختیار این شورا و کلیه اتاق ها و شوراهای مشترک قرار خواهد گرفت.

در این نشست که با حضور نماینده امور حقوقی اتاق ایران برگزار شد، 52 نفر از فعالان اقتصادی واجد شرایط برای عضویت در شورا حضور داشتند و به عنوان اعضاء شورا نسبت به تصویب اساسنامه، انتخاب روزنامه رسمی و انتخاب اعضاء هیئت رئیسه اهتمام کردند.

مصوبات این نشست شامل انتخاب روزنامه دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه رسمی، تصویب اساسنامه الگوی اتاق ایران به عنوان اساسنامه شورا و انتخاب نه نفر اعضای هیئت مدیره و بازرس به ترتیب ذیل انجام شد.

حسین تنهایی ، فرهاد احتشام زاده ، کیا کیانی، محمد رضا جعفری، مرتضی هداوندی، علیرضا آرحیمی، علیرضا تقابنی، حمید علئی و سعید جهاندیده به عنوان اعضای اصلی و فاطمه شعبانی و حمیدرضا موحد به عنوان اعضای علی البدل و علیرضا کمیزی به عنوان بازرس اصلی و هومن راست کار به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند .

94109

نظرات
ADS
ADS
پربازدید