۱۵ کاندیدای مجلس شورای اسلامی در استان کرمان انصراف دادند | اتاق خبر
کد خبر: 320152
تاریخ انتشار: 4 اسفند 1394 - 05:37
رئیس ستاد انتخابات استان کرمان گفت: تاکنون ۱۵ نفر از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در استان کرمان انصراف داده اند.

به گزارش اتاق خبر  به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، حمید ذکااسدی اظهار کرد: تاکنون ۱۵ نفر از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در استان کرمان انصراف داده اند و تا امروز ۱۳۲ نفر در صحنه رقابت باقی مانده اند.

وی بیان داشت: سه نفر از کاندیداها در استان کرمان قبل از ۲۸ بهمن ماه ۹۴ انصراف دادند که دو نفر از حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه و یک نفر از حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان بودند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان ادامه داد: از ۲۸ بهمن ماه ۹۴ نیز تا دیروز دوم اسفند ماه ۹۴ نیز هشت نفر انصراف دادند که دو نفر از حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر، یک نفر از حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان، سه نفر از حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر، یک نفر از حوزه انتخابیه شهربابک و یک نفر از حوزه انتخابیه کرمان و راور بودند.

ذکااسدی اضافه کرد: از دیروز تا امروز نیز چهار نفر انصرافی داشتیم که یک نفر از حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه، یک نفر از حوزه انتخابیه رفسنجان و انار، یک نفر از حوزه انتخابیه شهربابک و یک نفر هم از حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، فاریاب و قلعه گنج انصراف داده اند.

وی عنوان کرد: ۱۵ نفر از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در استان کرمان انصراف داده اند و ۱۳۲ نفر تا امروز در صحنه رقابت باقی مانده اند.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمان ابراز داشت: توصیه ما به کاندیداها و هواداران آنها این است که در نصب بنرها، پوسترها و عکس های تبلیغاتی روال قانونی اعلام شده را رعایت کنند.

ذکااسدی تاکید کرد: کاندیداها و هواداران آنها توجه داشته باشند، تخلفات در فضای مجازی هم توسط مقامات مسئول پیگیری می شود و در صورت تخلف طبق موازین قانونی رسیدگی به عمل می آید.

وی تصریح کرد: طی چهار روزی که از آغاز تبلیغات مجلس شورای اسلامی می گذرد،   تبلیغات در سطح استان کرمان با رعایت اصول منشور اخلاق انتخاباتی توسط گروه های سیاسی و شخصیت ها انجام شده و مشکلی گزارش نشده است.

منبع: مهر

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید