حضور اتاق در نمایشگاه ترکمنستان با هدف معرفی توانمندی های استان گلستان | اتاق خبر
کد خبر: 320244
تاریخ انتشار: 4 اسفند 1394 - 07:05
نمایشگاه ترکمنستان کار خود را با حضور ریاست اتاق گرگان ، ریاست سازمان صنعت معدن و تجارت استان و دیگر مدیران و فعالین اقتصادی در عشق آباد ترکمنستان آغاز خواهد کرد.

اتاق خبر- نمایشگاه ترکمنستان کار خود را با حضور ریاست اتاق گرگان ، ریاست سازمان صنعت معدن و تجارت استان و دیگر مدیران و فعالین اقتصادی در عشق آباد ترکمنستان آغاز خواهد کرد.

رمضان بهرامی رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان در این رابطه بیان کرد: در این نمایشگاه حدود 400 فعال اقتصادی کشورمان جهت معرفی محصولات و خدمات حضور خواهند داشت.

وی افزود: اتاق گرگان با هدف معرفی توانمندی ها در تولید محصولات ، ارائه خدمات با کیفیت و همچنین معرفی جاذبه های گردشگری استان در این نمایشگاه حضور خواهد داشت که قطعا این حضور زمینه ساز افزایش رفت و آمد ها و مراودات تجاری می باشد.

بهرامی اظهار داشت: میز تجاری ترکمنستان که در سال جاری توسط اتاق گرگان در استان تشکیل شد نشان دهنده تمایل افزایش مراودات تجاری با این کشور بوده و خوشبختانه طرف مقابل نیز نگاه ویژه ای را به افزایش روابط با استان گلستان دارد.

رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان ادامه داد: کشور ترکمنستان یکی از بازار های هدف محصولات استان گلستان میباشد که برگزاری نمایشگاه ها  و همچنین تلاش برای سهولت در صدور روادید به توسعه آن کمک شایانی خواهد کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این نمایشگاه در فضای 1500 متر مربع در عشق آباد ترکمنستان مورخ 4 اسفند ماه افتتاح خواهد شد.

منبع: اتاق گرگان 

94106 

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید