شیوه جدیدی را به کار خواهیم برد | اتاق خبر
کد خبر: 320316
تاریخ انتشار: 4 اسفند 1394 - 12:56
سرمربی بایرن مونیخ معتقد است در حملاتشان مقابل یوونتوس باید هوشمندانه عمل کنند.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از موندو دپورتیوو، بایرن مونیخ سه شنبه شب در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مهمان یونتووس است.

پپ گواردیولا در نشست خبری پیش از بازی گفت: در خط دفاعی مشکل داریم و برابر یونتووس که خط حمله خوبی دارد، کار سختی را در پیش داریم، اما بازی برگشتی هم در مونیخ هست. با توجه به بازیکنان آسیب دیده، شیوه جدیدی را به کار خواهیم برد. آرتورو ویدال می تواند یک گزینه باشد. برای من او هافبک است اما توانایی بازی در پست های مختلفی را دارد.

سرمربی بارسلونا ادامه داد:می توانیم دروازه یونتووس را باز کنیم، چون بازیکنان سطح بالایی داریم. باید هنگام حمله هوشمندانه عمل کنیم و از اشتباهات دوری کنیم. یووه در ضربات ایستگاهی یکی از بهترین ها است.

گواردیولا افزود: بازیکنان خوبی داریم. هر اتفاقی ممکن است بیفتد. شاید در دفاع خوب نباشیم اما در خط حمله،برتر از حریف هستیم.

او درباره آرین روبن گفت: او در بازی آخر در مرکز بازی کرد و عملکرد خوبی در کنار داگلاس و فرانک ریبری داشت. روبن اکنون در بهترین شرایطی که من تا به حال دیده ام قرار دارد.

این سرمربی اسپانیایی درباره حضورش در این تیم اظهار کرد: از بودن در اینجا خشنودم و تنها باید بازیکنانم را هدایت کنم. خوشحالی من به قهرمانی در لیگ قهرمانان بستگی ندارد. خوشحالی من خانواده ام (تیم) است.گاهی اوقات مردم فراموش می کنند تیم های بزرگی در اروپا وجود دارند و همه آن ها یک هدف دارند. از همه مهم تر تلاش برای صعود به مراحل بالاتر است.

او در پایان گفت: واضح است که به مونیخ باز خواهم گشت. می خواهم تجربیات جدیدی داشته باشم.

منبع: ایسنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید