هر وقت هوادار بیاید نتیجه می گیریم | اتاق خبر
کد خبر: 320682
تاریخ انتشار: 5 اسفند 1394 - 04:33
کیانی:
کاپیتان تراکتورسازی می‌گوید کاملا آماده دیدار فردا با الجزیره امارات هستند و حضور هوادارانشان برای آنها یک پوئن مثبت است.


به گزارش اتاق خبر و به نقل از ورزش سه، مهدی کیانی در مورد بازی فردا مقابل الجزیره امارات  گفت: خدا را شکر در این هفته به پیروزی خوبی مقابل سپاهان رسیدیم و روحیه بچه‌ها خوب است. در طول هفته تمرینات خوبی انجام دادیم و برای بازی فردا آماده هستیم. بعد از 4 سال آنطور که باید و شاید نتیجه نگرفتیم، امیدوارم امسال بتوانیم در آسیا به توفیق برسیم. البته به کمک هواداران و کادرفنی خوبی که داریم.

او در همین‌باره ادامه داد: الجزیره امارات را آنالیز کرده‌ایم، درست است آنها تیم قوی‌ای هستند اما نقاط ضعفی هم دارند، قطعا ما روی آنها کار و تمرکز کرده‌ایم. بازیکنان جوان و باتجربه‌ای داریم که با تلفیق آنها می توانیم الجزیره را شکست بدهیم و بردن آنها دور از دسترس نیست.

وقتی از این بازیکن سوال شد به عنوان کاپیتان وظیفه سنگین‌تری دارد پاسخ داد: من عضو کوچکی از تیم تراکتورسازی هستم. همگی دست به دست هم می‌دهیم تا بتوانیم بازی حساس فردا را پشت سر بگذاریم و از گروهمان صعود کنیم.

هافبک تراکتورسازی در مورد اینکه چرا با وجود ستاره‌هایی که دارند در رتبه هفتم جدول قرار دارند می‌گوید: من همان اول هم گفتم که ما باید در حال حاضر با اختلاف صدرجدول بودیم اما اتفاقاتی افتاد که نشد اما توانستیم با نتیجه خوب مقابل سپاهان دوباره به جدول برگردیم. دو، سه بازی دیگر را ببریم می‌توانیم برای قهرمانی بجنگیم اما شما اگر بازی ما با تیم‌های پدیده و استقلال اهواز را به خاطر بیاورید می‌دانید که اشتباهات داوری روی آن تاثیرگذار بوده. بازی‌هایی که کامل دست ما بود اما نتوانستیم به 3 امتیاز برسیم.
کیانی در پایان با دعوت از هواداران تراکتورسازی افزود: ما هواداران خوبی داریم که هر وقت به استادیوم آمدند تیم روحیه گرفته، آنها در سرما و گرما تیم را تشویق کرده‌اند. ما بازیکنان جوانی داریم که به روحیه دادن و تشویق هوادارانمان نیاز دارند.

منبع: ورزش سه

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید