مسمومیت با گاز منجر به مرگ یک کارگر در نفت شهر شد | اتاق خبر
کد خبر: 320897
تاریخ انتشار: 6 اسفند 1394 - 03:27
مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه گفت: مسمومیت با گاز در نفت شهر منجر به مرگ یک نفر و مصدومیت ۴ نفر شد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر اکبر آزادی اظهار داشت: در اثر مسمومیت با گاز در نفت شهر - قصرشیرین ۴ نفر دچار مسمومیت شده و ۱ نفر نیز فوت شده است.

وی ساعت ۱۶ امروز را زمان وقوع این حادثه عنوان کرد و افزود: ۴ مصدوم حادثه به بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) قصرشیرین منتقل شدند و ۳ نفر به دلیل وخامت حال جسمی بستری شدند.

آزادی با اشاره به مرگ یک نفر در این حادثه گفت: این اتفاق در نفت شهر رخ داده و چندین کارگر که مشغول کار بودند دچار مسمومیت با گاز شدند و البته اطلاعی از اینکه چه نوع گازی منجر به مسمومیت شده در دست نیست.

وی خواستار هوشیاری شهروندان در هنگام مواجه با این قیبل موارد شد و توضیح داد: متاسفانه گازگرفتگی بسیار خطرناک است و توصیه ما در این موارد این است که در وهله نخست خونسردی خود را حفظ کرده و سریعاً مصدومان را از محیط آلوده خارج و به فضای باز منتقل کنند و برای اینکه تنفس فرد آزادتر باشد کمربند، لباس تنگ، روسری و پوششی که تنفس را دچار مشکل می‌کند از فرد بیمار جدا سازند.

آزادی اضافه کرد: شهروندان در صورت مواجه با مواردی اینچنینی بدون فوت وقت مورد را به همکاران ما در اورژانس ۱۱۵ اطلاع دهند همچنین هرگز در مکان‌هایی که خطر انفجار گاز وجود دارد به هیچ عنوان تجمع نکنند.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید