همه بازیکنان تراکتور عالی بودند | اتاق خبر
کد خبر: 320944
تاریخ انتشار: 6 اسفند 1394 - 07:12
قلعه نویی:
سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز با بیان اینکه امروز همه بازیکنان تراکتورسازی عالی بودند، گفت: امروز ما یه تیم بودیم که با آرامش به هدف هایی که داشتیم رسیدیم.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از مهر، امیر قلعه نویی شامگاه چهارشنبه در نشست خبری بعداز بازی تراکتورسازی و الجزیره به خبرنگاران حاضر در استادیوم یادگار امام (ره) تبریز اظهار داشت: امروز خیلی بازی خوب، تاکتیکی و منظم انجام دادیم و توانستیم سه امتیاز شیرین این بازی را بگیریم.

وی سپس با تاکید بر اینکه امروز همه بازیکنان در شرایط ایده ال بودند، افزود: امروز ما با آرامش بازی کردیم و اگر از اول فصل همین آرامش را داشتیم الان وضعیت مان در لیگ برتر بهتر بود.

قلعه نویی سپس با تاکید بر اینکه برخی ها امسال همواره به تیم ما ضربه زدند، افزود: برخی ها از برد امروز ما خوشحال نشدند.

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در خصوص گلزنی بختیار رحمانی نیز گفت: اگر بختیار از اول فصل آرامش داشت و سایر بازیکنان از اول فصل آرامش داشتند، سریع تر به شرایط آرمانی می رسیدند.

وی گفت: فرقی نمی کند من سرمربی تیم باشم یا تونی اولیویرا، مهم این است که نتیجه بگیریم و تراکتورسازی در شرایط خوبی قرار گیرد.

قلعه نویی با اشاره به اینکه من در تراکتورسازی مهمان هستم، ادامه داد: صاحب اصلی این تیم هواداران پرشور تراکتورسازی هستند که امروز خیلی خوب و در تمام اوقات بازی تیمشان را تشویق کردند.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید