استان بوشهر در جریان انتخابات هیچ چالش و بحث حاشیه‌ای نداشته است | اتاق خبر
کد خبر: 321118
تاریخ انتشار: 7 اسفند 1394 - 04:34
استاندار بوشهر:
استاندار بوشهر گفت: استان بوشهر از جمله استان‌هایی است که در جریان انتخابات ۷ اسفند هیچگونه چالش و بحث حاشیه‌ای نداشته است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، مصطفی سالاری در جلسه مشترک ستاد انتخابات استان بوشهر با قدردانی از دست‌اندرکاران انتخابات در استان اظهار داشت: فضای مطلوب انتخاباتی همراه با امنیت و آسایش و آرامش که در استان بوشهر حاکم است نتیجه عزم ملی دست‌اندرکاران انتخابات، نامزدهای انتخاباتی و هواداران کاندیداها و دیگر عوامل است.
 
وی فضای مطلوب انتخاباتی در استان بوشهر را فضای قانونمند و عادلانه دانست و تصریح کرد: رفتارهای قانونمند همراه با عدالت عوامل انتخابات در استان بوشهر نشان می‌دهد مجریان انتخابات در همه بخش‌ها و هیئت‌ها فضای خوبی ترسیم و اجرا کرده‌اند.
 
استاندار بوشهر با بیان اینکه وظیفه و رسالت دست‌اندرکاران انتخابات بسیار مهم و سنگین دانست و گفت: مجریان انتخابات یک حق از حقوق مردم برای حضور مردم در تعیین سرنوشت و برگزاری با کیفیت انتخابات را محقق می‌کنند.
 
سالاری با بیان اینکه مجریان انتخابات عدالت در همه بخش‌ها اعمال کرده‌اند بیان کرد: تاکنون رعایت و برابری در همه مراحل انتخابات انجام شده که در ساعات آینده که حساس‌تر و مهم‌تر است انتظار می‌رود همانند مراحل قبل در اعمال قانون کوتاهی نشود و عدالت بدرستی انجام شود.


 
وی امانت‌داری کاری بسیار مهم و با ارزش دانست و گفت: امانت‌داری و صیانت از آرا مردم یک رسالت و وظیفه مهم مجریان انتخابات است که در این راستا رضایت‌مندی مردم و نامزدهای انتخاباتی مورد توجه است.
 
استاندار بوشهر رضایت باری‌تعالی، رضایت‌مندی مردم و عوامل اجرایی را سرمایه اصلی انتخابات دانست و بیان کرد: دست اندرکاران انتخابات صرف نظر از اینکه چه کسی انتخاب می‌شود باید بسترهای لازم برای حضور حداکثری مردم فراهم و در صیانت از آرا تلاش ودقت کنند.
 
سالاری از امنیت بالا و آسایش و آرامش در استان بوشهر خبرداد و تصریح کرد: استان بوشهر از جمله استان‌هایی است که در جریان انتخابات ۷ اسفند هیچگونه چالش و بحث حاشیه‌ای نداشته که این مهم نشان دهنده این است که بسترهای لازم برای حضورحداکثری برای خلق حماسه‌ای دیگر فراهم است.
 
وی با بیان اینکه فرهنگ بالای مردم استان بوشهر سبب ارتقا فضای امنیتی و آرامشی این استان شده است گفت: آرامش و امنیت حاکم در استان بوشهر برخواسته از فرهنگ بالای مردم و نامزدهای انتخاباتی است که انتظار می‌رود با این تمدن بالا، مردم حماسه‌ای دیگر با حضور حداکثری و انتخاب اصلح فراهم کنند.

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید