اتخاذ تمهیدات لازم برای برقراری امنیت انتخابات در لرستان | اتاق خبر
کد خبر: 321121
تاریخ انتشار: 7 اسفند 1394 - 04:51
فرمانده انتظامی لرستان گفت: تمهیدات لازم برای برقراری امنیت انتخابات در لرستان اندیشیده شده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرنگار مهر، سردار محمد قنبری ظهر پنج شنبه در حاشیه عملیات و رزمایش هوایی نیروی انتظامی در شهرستان پلدختر اظهار داشت: بر اساس قانون تامین امنیت برگزاری انتخابات در تمام مراحل اعم از قبل، حین و بعد از انتخابات به عهده نیروی انتظامی است.

وی با بیان اینکه امنیت بدون همراهی و تعامل با مردم محقق نمی شود گفت: همراهی و مشارکت مردم فهیم شهرستان پلدختر در اجرای طرح های ویژه تامین برگزاری انتخابات لازم است.

فرمانده انتظامی لرستان افزود: در شهرستان پلدختر وضعیت انتخابات مورد بررسی قرار گرفت و آمادگی نیروی انتظامی بسیار خوب بوده و در تمام شعبه های اخذ رای امنیت لازم پیش بینی شده است.

سردار قنبری گفت: با همکاری شورای تامین شهرستان پلدختر تمهیدات امنیتی و انتظامی ویژه برای برگزاری انتخاباتی سالم با امنیت کامل در شهرستان اندیشیده شده و یگان های کمکی به اندازه کافی در شهرستان استقرار یافته اند.

وی افزود: با این تمهیدات می توان از آخرین وضعیت برگزاری انتخابات شهرستان اطلاع یافت و متناسب با شرایط موجود تصمیمات لازم برای تامین امنیت گرفت.

فرمانده انتظامی لرستان گفت: به همت اعضای شورای تامین شهرستان و امام جمعه شهر پلدختر و آمادگی کامل دست اندرکاران انتخابات و به ویژه همکاری مردم فهیم شهرستان پیش بینی شده که هیچ گونه مشکلی در برگزاری انتخابات به وجود نیاید و این پروژه سیاسی در امنیت و سلامت کامل به سرانجام خواهد رسید.

سردار قنبری با بیان اینکه در بحث انتخابات نیرو به اندازه کافی در سطح استان در نظر گرفته شده است افزود: برای برگزاری انتخابات در لرستان مشکل خاصی وجود ندارد و در سطح استان برگزاری انتخابات به طور کامل امن و آرام خواهد بود.

وی گفت: در این راستا تمهیدات لازم برای امنیت هزار و ۵۰۰ شعبه اخذ رای در استان اندیشیده شده و تامین این امنیت به عهده نیروی انتظامی با کمک نیروهای سپاه و بسیج خواهد بود.

فرمانده انتظامی لرستان با بیان اینکه برای هر صندوق اخذ رای به اندازه کافی نیرو های انتظامی و سپاه در نظر گرفته شده و با کمک هم و با همکاری مردم در کمال امنیت انتخابات برگزار خواهد شد.

سردار قنبری با بیان اینکه انتخابات در سراسر کشور دارای شرایط حساسی است، تصریح کرد: در شهرستان پلدختر نقاط حساسی وجود ندارد و همه جا امن پیش بینی شده است.

وی افزود: مردم آگاه و همیشه در صحنه لرستان همواره در برگزاری انتخابات و برقراری نظم و امنیت و آرامش با نیروی انتظامی همکاری داشته اند و این بار نیز عزت و پایداری خود را به دشمن نشان خواهند داد.

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید