هزار و ۲۱۵ نیرو حافظ امنیت آراء در شهر کرمان هستند | اتاق خبر
کد خبر: 321126
تاریخ انتشار: 7 اسفند 1394 - 11:12
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان:
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: یک هزار و ۲۱۵ نیرو حافظ امنیت فضای انتخابات در شهر کرمان هستند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ عبدالعلی روانبخش بیان داشت: شعبات اخذ رأی شهرستان کرمان شامل ۴۷۱ شعبه ثابت و ۶۶ شعبه به صورت سیار است که از این تعداد ۳۰۱ شعبه در شهر کرمان و مابقی مربوط به سایر بخش‌های تابعه اشت.

وی گفت: اقدامات کلی تأمین انتخابات شامل سه مرحله قبل، حین و بعد از انتخابات است که این وظیفه بر عهده نیروی انتظامی قرار داده شده است که تاکنون به خوبی اجرا شده و امیدواریم انتخابات پرشوری را در سطح شهرستان کرمان شاهد باشیم.

فرمانده انتظامی کرمان ادامه داد: با برنامه ریزی‌های هدفمند انجام شده و ایجاد تعاملات سازنده، یک هزار و ۲۱۵ نیرو حافظ امنیت آراء مردم در شهر کرمان هستند که از این تعداد ۷۲۴ نفر از کارکنان نیروی انتظامی و ۴۹۱ نفر از کارکنان سپاه پاسداران بکارگیری خواهند شد.

وی افزود: حدود ۱۳۰ نفر از ستاد فرماندهی استان و ۸۰ نفر از مرکز آموزش شهید باهنر ناجا به عنوان نیروی کمکی با ما همکاری خواهند داشت.

سرهنگ روانبخش تصریح کرد: تا کنون هیچ گونه نا امنی انتخاباتی در شهرستان کرمان شاهد نبوده‌ایم که بخشی از آن مدیون برنامه ریزی و تلاش مضاعف کارکنان انتظامی و بخش عمده آن مدیون همکاری مردم غیور شهر کرمان است.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان حضور پرشور مردم را برای خلق حماسه ای دیگر در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان خواستار شد و تأکید کرد: پلیس کرمان شرایط مساعدی را برای حضور پرشور مردم در انتخابات فراهم کرده و با هرگونه بی نظمی و هنجارشکنی با قاطعیت برخورد می‌کند.

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید