آتش‌سوزی گسترده در انبار مهرسازی یزد مهار شد | اتاق خبر
کد خبر: 321150
تاریخ انتشار: 7 اسفند 1394 - 07:49
با تلاش نفس‌گیر ماموران آتش‌نشانی
معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی یزد از وقوع آتش‌سوزی گسترده در انبار و مغازه مهرسازی در یزد خبر داد و گفت: این آتش‌سوزی با تلاش نفس‌گیر آتش‌نشانان پنج ایستگاه، مهار شد.

اتاق خبر- معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی یزد از وقوع آتش‌سوزی گسترده در انبار و مغازه مهرسازی در یزد خبر داد و گفت: این آتش‌سوزی با تلاش نفس‌گیر آتش‌نشانان پنج ایستگاه، مهار شد.

محمد میدانی اظهار داشت: در ساعت ۱۲:۲۵ ظهر روز گذشته، یک مغازه مهرسازی و انبار آن در خیابان مطهری جنب بانک صادرات دچار آتش سوزی گسترده شد که در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی نیروهای عملیات ایستگاه‌های شماره یک و ۶ و در ادامه عملیات، ایستگاه‌های ۵، ۳ و ۸ را به عنوان نیروی کمکی به محل حادثه اعزام کرد.

وی افزود: در محل حادثه مشاهده شد یک مغازه و انبار بزرگ در زیر زمین آن و یک انبار دیگر در منزلی واقع در پشت این مغازه که مقدار زیادی مواد سریع الاشتعال مورد نیاز این شغل در آن نگهداری می شد و نیز مقداری ماشین آلات و ... دچار آتش سوزی شده و دود غلیظ ناشی از این آتش سوزی از فاصله دور نمایان بود.

میدانی عنوان کرد: آتش نشانان بلافاصله همزمان با تجهیز چهار دستگاه تنفسی و با استفاده از چهار رشته لوله آبدهی منشعب از سه راهی به داخل مغازه رفته و بعد از شناسایی کانون حریق بعد از گذشت یک ساعت موفق به مهار آتش شدند.

وی تاکید کرد: با حضور نیروهای ایستگاه های کمکی در محل آتش سوزی و لوله کشی از شیر هیدرانت برای تامین آب مورد نیاز، آتش نشانان وسایل را جابجا کردند و پس از مهار کامل آتش و لکه گیری محل حادثه به ماموریت خود پایان دادند.

منبع: مهر 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید