حمایت از نظام و رهبری پیام روشن ملت ایران در انتخابات است | اتاق خبر
کد خبر: 321224
تاریخ انتشار: 7 اسفند 1394 - 16:15
رییس قوه قضاییه:
رییس قوه قضاییه گفت: حمایت از نظام و رهبری پیام روشن ملت ایران در انتخابات است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، آیت‌الله صادق آملی‌لاریجانی پس از شرکت در انتخابات در جمع خبرنگاران در آمل با اشاره به اینکه عزت و استقلال کشور برای همه مردم و مسئولان یک اصل است، عنوان کرد: مردم با حضور پرشور خود در انتخابات پیام روشنی برای دشمنان نظام و انقلاب دارند.

وی با بیان اینکه مردم ایران با حضور در پای صندوق‌های رای ثابت خواهند کرد که کشورهای بیگانه حق دخالت در امور ایران را ندارند، تصریح کرد: مردم ایران امروز هفتم اسفندماه نیز حماسه‌ای دیگر خلق خواهند کرد.

آملی‌لاریجانی با تاکید بر اینکه صدای رسای ملت ایران در نه گفتن به استکبار به گوش دنیا خواهد رسید، افزود: کاخ سفید خواسته بود که مردم ایران نظر خود را به جهان اعلام کند و این حضور پرشور مردم پاسخ ملت ایران به کاخ سفید است.

رییس قوه قضاییه با اشاره به اینکه کاخ سفید بداند ملت ایران 37 سال است که نظر خود را جهان اعلام می‌کند، یادآور شد: ملت ایران همواره در پای صندوق‌های رای به خواسته کاخ سفید «نه» گفته است.

وی با بیان اینکه مردم ایران در انتخابات کاری به خط‌دهی استکبار ندارند، بیان کرد: آنچه مردم خود می‌خواهند به صندوق‌های رای خواهند انداخت.

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید