صمد بود همه چیز فرق می‌کرد | اتاق خبر
کد خبر: 321245
تاریخ انتشار: 7 اسفند 1394 - 21:38
هاشمی:
سرمربی تیم بسکتبال دانشگاه آزاد گفت: اگر صمد نیکخواه بهرامی می‌توانست در باشگاه های غرب‌آسیا برای تیمش بازی کند، همه چیز فرق می‌کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مصطفی هاشمی درباره سطح رقابت های باشگاه‌های غرب‌آسیا اظهار کرد: سطح این مسابقات نسبت به رقابت‌های سال‌ 89 که تیم‌های الریاضی،‌ زین و صبا بودند و سال 90 که مهرام و الریاضی رقابت کردند، پایین‌تر بود اما خب سطح بدی نداشت. پتروشیمی،‌ الریاضی و شانفیل تیم‌های خوبی بودند و ما هم تیم بدی نبودیم. به نظرم سطح قابل قبولی داشت.

سرمربی دانشگاه آزاد درباره عملکرد تیمش بیان کرد: ما 39 دقیقه خوب بازی کردیم و رقابت با الریاضی پایاپای بود اما در یک دقیقه پایانی چند اشتباه ویران‌گر داشتیم و عقب افتادیم. تلاش کردیم بازی برگردد اما این اتفاق نیفتاد و مغلوب شدیم. با این حال بازیکنانم 39 دقیقه تلاش کردند اما ذات ورزش همین است. الریاضی با تجربه‌تر عمل کرد و برنده شد.

او در پاسخ به این سوال که آیا این رقابت‌ها سطحی داشت که امیدوار به بازگشتن به روزهای پرقدرت غرب‌آسیا و باشگاه‌های آسیا باشیم نیز تصریح کرد: فقط می‌توانم امیدوار باشم اما اینکه این رقابت ها بتواند اتفاق تازه‌ای رقم بزند و خروجی خاصی داشته باشد فکر نمی‌کنم.

هاشمی درباره عملکرد بازیکنان خارجی‌اش نیز بیان کرد: آنها یک روز قبل از مسابقات به ما رسیدند و یک جلسه تمرین کردند اما برای اینکه بازیکنان با تیم و عادت‌هایش هماهنگ شوند، به یک ماه زمان نیاز دارند.

سرمربی تیم بسکتبال دانشگاه آزاد در پاسخ به این سوال که آیا قبول دارد یک بازیکن رهبر در تیمش نداشت و جای صمد نیکخواه بهرامی در ترکیبش به عنوان بازیکن رهبر خالی بود نیز به صحبت پرداخت و بیان کرد: یقینا اگر صمد بود، کلا قضایا فرق می‌کرد. سه تیم در یک سطح بودیم. دیدیم که در دیدار الریاضی و پتروشیمی هم ثانیه‌ها نتیجه را تعیین کرد. مطمئنا اگر صمد می‌توانست بازی کند، اتفاق‌های دیگری می‌افتاد. هیچ کس هم جایگزین او نیست.

او افزود: در ترکیب الریاضی، فادی الخطیب این کار را انجام داد و در آن یک دقیقه پر اشتباه ما چند گل پشت سر هم زد و کار را تمام کرد. مطمئنا اگر صمد بود، همه چیز تغییر می‌کرد. صمد بهترین بازیکن ایران است و توانایی‌هایش را همه می‌شناسند. خیلی نمی‌خواهم به این موضوع ریز شوم اما اگر بود تفاوت‌های خیلی زیادی ایجاد می شد.

بسیاری بر این باور هستند که برابر الریاضی از روزبه ارغوان استفاده نشد و البته زمان بازی‌اش فراهم نبود. هاشمی در این مورد هم گفت: آنهایی که این نظر را دادند، بهتر است کار خودشان را انجام دهند.

سرمربی تیم بسکتبال دانشگاه آزاد در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه سه بر صفر از شهرداری اراک عقب است، رقابت با این تیم را در پلی‌آف چطور می‌بیند نیز تصریح کرد: امیدوارم فضایی باشد که برای بسکتبال و تیم ملی مناسب باشد و باعث رشد بسکتبال شود. محکوم به تلاش همراه با صداقت و تعهد هستیم و باید بجنگیم. هر اتفاقی هم بیفتد خواست خدا بوده و قبول می‌کنیم.

او در پاسخ به این سوال که اگر آن شرایطی که منظورش است، ایجاد شود آیا تیمش می‌تواند در چهار بازی پیاپی شهرداری اراک را شکست دهد یا نه هم اظهار کرد: فکر می‌کنم در این سال‌ها که کنار بسکتبال بودید و از روحیات من شناخت دارید، به خوبی می‌دانید هیچوقت چنین جرات و جسارتی نمی‌کنم که بگویم برنده می‌شویم. عقل من هم کم نشده‌ است. سعی می کنیم و امیدواریم که بازی خوبی شود و همه لذت ببرند و توانایی مان را بروز دهیم. بازیکنان من تا امروز دلاورانه جنگیدند.

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید