هر دو انتخابات بسیار تاثیرگذارند | اتاق خبر
کد خبر: 321246
تاریخ انتشار: 7 اسفند 1394 - 21:47
وزیر دفاع:
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: هر دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان بسیار تاثیرگذار هستند چرا که مجلس پشتوانه قانون گذاری و خبرگان رهبری از ارکان اصلی نظام به شمار می‌آیند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سردار سرتیپ دهقان در حاشیه حضور در شعبه 34 امامزاده صالح در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ملت ما از این گونه تجارب در تاریخ انقلاب اسلامی زیاد دارد، گفت: حضور میلیونی اخیر مردم در راهپیمایی 22 بهمن به دنیا پیام استقامت و دفاع از انقلاب اسلامی داد.

وزیر دفاع با بیان اینکه مردم با اعتقاد همچنان از انقلاب اسلامی در برابر دشمنان دفاع می کنند، گفت: حضور پرشور ملت با بصیرت و آزاد از ساعات اولیه انتخابات دشمنان را ناامید خواهد کرد؛ همانگونه که تاکنون نیز آنان را ناامید کرده است.

دهقان گفت: دو انتخابات پیش رو بسیار تاثیرگذار هستند چرا که مجلس پشتوانه قانون گذاری و خبرگان رهبری از ارکان اصلی نظام به شمار می‌آید.

وزیر دفاع افزود: مردم به تکلیف خود آگاهند و به آن عمل می‌کنند تنها توصیه ما حضور در ساعات اولیه اخذ رای در پای صندوق های رای است.

دهقان از مردم خواست از تاخیر انداختن حضور در پای صندوق‌های رای به ساعات فشرده و پایانی انتخابات بپرهیزند و به یکدیگر توصیه کنند که در ساعات نخست اخذ رای پای صندوق‌های رای حاضر شوند.

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید